"Nisam zadovoljan kako igraju, prespori su", Rade Šerbedžija prokomentarisao reprezentaciju Hrvatske na Svetskom prvenstvu u fudbalu
Kurir pre 8 sati

Istaknuti jugoslovenski i hrvatski glumac srpskog porekla Rade Šerbedžija gostovao je u emisiji "RTL Direkt", gde je govorio o Svetskom prvenstvu u fudbalu, kao i o fudbalskoj reprezentaciji Hrvatske, koja učestvuje na ovogodišnjem Mundijalu, koji se odigrava u Sjedinjenim Američkim Državama, Kanadi i Meksiku.
Rade je objasnio da nije zadovoljan kako igraju popularni "kockasti" i da smatra da je hrvatska reprezentacija prespora. Voditeljka se osvrnula na hrvatsku reprezentaciju: Je l' vam se sviđa nogomet? Je l' pratite utakmice ove sad, Svjetsko prvenstvo? Jeste li... je l' navijate? Naš glumac je bio direktan i otvoreno govorio o manama igre hrvatske reprezentacije "Pratim, naravno da vidim... da navijam. Pratim. Nisam zadovoljan kako igraju, odmah da kažem, jer igrao












