Muškarac se utopio u Savi! Tragedija u Orašju
Kurir pre 5 sati | Klix/Foto:Ilustracija)

Muškarac se u subotu utopio u reci Savi u Orašju, saopštila je Federalna uprava civilne zaštite.
Prema izveštajima, u subotu, 27. juna, Policijska stanica Orašje primila je prijavu da se muškarac utopio u reci Savi oko 18:30 časova. Intervenisali su službenici PS Orašje, Odeljenja za istrage MUP-a Posavskog kantona i tehničar dežurnog tužioca Kantonalnog tužilaštva u Orašju. U potragu sa plovilom bili su uključeni i službenici specijalne policijske jedinice kantonalnog MUP-a, ali nisu uspeli da pronađu nestalu osobu. (Kurir.rs/Klix/Foto:Ilustracija)












