Praznik trčanja u Novom Sadu! Zasvetleo kej – skoro 900 učesnika na 17. Noćnom maratonu
Dnevnik pre 3 sata

Noćni maraton u Novom Sadu, 17. po redu, u organizaciji Atletsko-rekreativnog kluba „Fruška gora” održan je u subotu, 27. juna na dobro poznatom mestu, Sunčanom keju, kod fudbalskog igrališta FK Indeks.
Na prvoj trci ovog tipa u Srbiji i regionu, koju uvek odlikuju sjajna atmosfera i druženje skoro 900 trkača opredelilo se za jednu od četiri trke duž staze uz Dunav – maraton 42,2 km, polumaraton 21,1 km, minimaraton 6 km i nordijsko hodanje 6 km. Tropski toplo vreme nije smetalo raznim generacijama trkača da još jednom uživaju u ovom nesvakidašnjem događaju. Za dobru zabavu na Đačkom igralištu, koje je bilo centralno mesto manifestacije, bio je zadužen di-džej






