Skoro 900 učesnika na 17. Noćnom maratonu u Novom Sadu

RTV pre 2 sata  |  RTV
Skoro 900 učesnika na 17. Noćnom maratonu u Novom Sadu

NOVI SAD - Noćni maraton u Novom Sadu, 17. po redu, u organizaciji Atletsko-rekreativnog kluba "Fruška gora" održan je sinoć na dobro poznatom mestu, Sunčanom keju, kod fudbalskog igrališta FK Indeks.

Na prvoj trci ovog tipa u Srbiji i regionu, koju uvek odlikuju sjajna atmosfera i druženje, skoro 900 trkača opredelilo se za jednu od četiri trke duž staze uz Dunav - maraton 42,2 km, polumaraton 21,1 km, minimaraton 6 km i nordijsko hodanje 6 km. Tropski toplo vreme nije smetalo raznim generacijama trkača da još jednom uživaju u ovom nesvakidašnjem događaju. Na najdužoj deonici, maratonu, pobedili su Jelena Cvetanović, rezultatom 3:56:34 i Nenad Živković koji je

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »