Haos na mrežama zbog nastupa Suzane Jovanović na koncertu Južnog vetra: Jedni misle da je pevala na plejbek, drugi ne veruju šta čuju (VIDEO)
Nova pre 9 sati

Povratak Suzane Jovanović na scenu posle skoro tri decenije jedan je od najkomentarisanijih trenutaka koncerta "Južnog vetra" na Tašmajdanu, a snimci njenog nastupa preplavili su TikTok i druge društvene mreže. Dok jedni tvrde da je pevala na plejbek, drugi ističu da je upravo njen glas uživo najveće iznenađenje večeri i da zvuči gotovo identično kao devedesetih.
Festival " Južni vetar" održan je 26. i 27. juna na stadionu Tašmajdan, a publika je imala priliku da čuje najveće hitove izvođača koji su obeležili jednu muzičku epohu. Na sceni su se smenjivali Mile Kitić, Marta Savić, Dragana Mirković, Kemal Malovčić, Anica Milenković, Bojana Barjaktarević, Andreana Čekić, Uroš Živković i Aleksandra Mladenović, ali je najveću pažnju privukla upravo Suzana Jovanović. Na Tašmajdanu je nastupila posle 27 godina pauze, a već posle












