Заљубљени пар се попео на врх Емпајер стејт билдинга, пала је веридба и призор који је задивио свет - а онда су ухапшени (ФОТО)
Нова 02.07.2026

Две особе које су се попеле на врх антене на Емпајер стејт билдингу у Њујорку су у притвору, саопштила је Полицијска управа Њујорка.
У саопштењу се наводи да је реч о Анђели Николау и Ивану Кузњецову, који су се верили на врху једне од најпознатијих зграда у Америци, а приликом привођења нису пружали отпор. Истражитељи и даље покушавају да утврде како су ушли у подручје које није отворено за јавност. Два полицајца јединице за хитне случајеве попела су се уз мердевине да би стигли до заљубљеног пара на врху торња, безбедно их спустили и потом привели, преноси Фонет. На врху антене пар је







