Totalno usijanje na Keju: Devito, nele karajlić, nipplepeople, edo maajka stižu na Zemun Fest - od DANAS u prodaji najjeftinije „early bird“ ulaznice!

Kurir pre 7 sati
Totalno usijanje na Keju: Devito, nele karajlić, nipplepeople, edo maajka stižu na Zemun Fest - od DANAS u prodaji…

Jedan od najposećenijih letnjih festivala u prestonici, Zemun Fest, ponovo pomera granice i okuplja najtraženija regionalna imena na Zemunskom keju.

Organizatori su upravo lansirali vrelu muzičku postavu koja garantuje nezaboravan provod pod otvorenim nebom, a od DANAS su zvanično u prodaji i prve „early bird“ ulaznice po poklon cenama - parter ulaznice po ceni od 1000 dinara, dok je za fan pit ulaznicu potrebno izdvojiti 1500 dinara! Ove godine, Zemun Fest donosi žanrovski miks kakav još nije viđen na obali Dunava, spajajući apsolutne muzičke legende regiona, rep ikone i najpopularnije zvezde današnjice koje

Povezane vesti »

Ključne reči

Kultura, najnovije vesti »