U Sarajevu lopatom ubio brata i majku, njoj odrubio glavu! "Rekao da ih je poslao među šehide i na bolje mesto", otac se posle rata razneo bombom!
Kurir pre 9 sati | Index.hr/Avaz/Klix)

Policija u Sarajevu danas je uhapsila 43-godišnjeg muškarca pod sumnjom da je ubio dve osobe, a lokalni mediji prenose da su njegove žrtve majka i brat, koje je usmrtio na izuzetno brutalan način.
Uhapšeni je u medijima identifikovan kao Adnan Lokvančić. Uhapšen je u porodičnom stanu u sarajevskom naselju Hrasnica, gde su ga policajci zatekli nakon dojave koju su primili. Iz policije su kratko saopštili da je priveden pod sumnjom da je ubio jednu mušku i jednu žensku osobu, kao i da je u toku istraga koja treba da utvrdi šta se tačno dogodilo. Prema navodima portala Dnevni avaz, Lokvančić je navodno brata i majku usmrtio udarcima lopatom. Majci je potom












