"I dalje gledam u njegovu zadnjicu": Šarliz Teron naišla na osudu zbog komentara za kolegu: "Pogrešno je, oženjen je, znam"
Kurir pre 18 sati

Poznata glumica Šarliz Teron privukla je veliku pažnju javnosti izjavom o fizičkom izgledu kolege Meta Dejmona, sa kojim deli kadar u novom ostvarenju reditelja Kristofera Nolana pod nazivom " Odiseja".
Njene reči izazvale su talas kritika, pri čemu su mnogi njeno izlaganje ocenili kao sramotno i neprikladno - ali postavlja se pitanje da li je reakcija publike preuređena. "Čak i sada ga gledam, a ne bi trebalo", izjavila je 50-godišnja glumica, kojoj je u filmu pripala uloga nimfe Kalipso, dok Dejmon (56) tumači glavnog junaka. Teronova nije krila da je kolegina transformacija ostavila snažan utisak na nju, pohvalivši i njegov rad i fizičku spremu. Pogledajte u










