Kruševački studenti u blokadi za utorak najavili 16 minuta tišine ispred Policijske uprave zbog oduzetog transparenta "Studenti pobeđuju"

N1 Info pre 2 sata  |  Beta
Kruševački studenti u blokadi za utorak najavili 16 minuta tišine ispred Policijske uprave zbog oduzetog transparenta…

Kruševački studenti u blokadi najavili su preko društvenih mreža da će sutra u 11.52 održati 16 minuta tišine ispred lokalne Policijske uprave.

Na okupljanje su pozvali nakon što su juče u Kruševcu policajci grupi građana i studenata oduzeli transparent "Studenti pobedjuju“, razvijen tokom predstavljanja izložbe EXPO na glavnom gradskom trgu. U objavi su naveli su da je to " još jednom pokazalo šta vlast želi da skloni iz javnosti - svako podsećanje gde odlazi naš novac i zašto niko ne odgovara za pad nadstrešnice“. "Vidimo se sutra na raskrsnici ispred zgrade Policijske uprave Kruševac, gde ćemo

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »