Povratak u prirodu nakon otmice: Orao Feliks ponovo leti nakon 9 meseci zatočeništva u Siriji i oporavka na Paliću (foto)

Kurir pre 12 sati
Povratak u prirodu nakon otmice: Orao Feliks ponovo leti nakon 9 meseci zatočeništva u Siriji i oporavka na Paliću (foto)

Posle više od devet meseci provedenih u zatočeništvu, orao krstaš Feliks je konačno na slobodi.

Mladunac orla krstaša koji je privukao pažnju domaće i svetske javnosti kada je postao žrtva otmice na Bliskom istoku odakle je spašen i vraćen vojnim avionom Vojske Srbije, pušten je u prirodu u okolini Subotice. Nakon što je 22. juna vojnim avionom Vojske Srbije vraćen u domovinu, orao Feliks postao je poznat ne samo u našoj zemlji već i u svetu. Brojni mediji prenosili su priču o mladom orlu koji je odleteo sve do Sirije gde je uhvaćen i otet, da bi potom za

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »