Pravni nasledici velikog bogatstva! Iza legendarne pevačice ostali stan, audi i vredne nekretnine - njima je pripalo sve što je stvorila Slađana Milošević!
Kurir pre 3 sata

Iza legendarne umetnice Aleksandre Slađane Milošević ostala je vredna imovina i neprocenjivi kulturni opus, a celokupna zaostavština sada prelazi u ruke njenih najbližih srodnika, kako je svojevremeno pisao Kurir.
Smrt jedne od najuticajnijih ikona jugoslovenske i srpske rok scene pokrenula je pitanja o tome kome će pripasti njeno materijalno i umetničko bogatstvo. Kako prenose domaći mediji, jedini naslednici njene imovine i bogatog opusa su njena braća, Goran i Živko Milošević. Slađana je tokom decenija uspešne karijere obezbedila značajnu imovinu, a detalje o tome šta sve čini njeno nasledstvo otkrio je izvor blizak porodici za domaće medije: "Slađana je živela u stanu na
Dodaj Naslovi.net kao Google izvor





