Luk Blek

Eurosong: Srbija otvorena za eksperimente

Eurosong: Srbija otvorena za eksperimente

Dojče vele 10.05.2023
Srbija se ponovo pokazala otvorenom za eksperimente, što se očito isplatilo: Luk Blek se plasirao u finale Eurosonga. Publiku je osvojila i hrvatska grupa Let 3 s pesmom „Mama ŠČ“, ali i favorizovane Švedska i Finska. Zemlje sa severa Evrope dominirale… »
Srbija u finalu Evrovizije! Luk Blek podigao Liverpul na noge (video)

Srbija u finalu Evrovizije! Luk Blek podigao Liverpul na noge (video)

Gloria 09.05.2023
Srbija u finalu ovogodišnje Evrovizije, naš predstavnik oduševio nastupom. Luk Blek svojim sjajnim nastupom odveo je Srbiju u finale Evrovizije. Nastupio je pod rednim brojem tri, odmah posle predstavnika Norveške i Malte i uprkos tehničkim problemima… »
Srbija je u finalu Evrovizije 2023: Luk Blek oduševio publiku, odao počast stradalima u našoj zemlji, a evo koje države su…

Srbija je u finalu Evrovizije 2023: Luk Blek oduševio publiku, odao počast stradalima u našoj zemlji, a evo koje države su…

Kurir 09.05.2023
Srbija se plasirala u finale Evrovizije, a sve događaje na velikoj sceni u Liverpulu iz minuta u minut mogli ste da pratite na našem blogu uživo. U prvoj polufinalnoj večeri gledaocima se predstavilo 15 zemalja, među kojima je bila i Srbija sa pesmom… »
Panika u "grin rumu": Luk Blek se hvatao za glavu dok nismo prošli u finale, njegova reakcija se prepričava

Panika u "grin rumu": Luk Blek se hvatao za glavu dok nismo prošli u finale, njegova reakcija se prepričava

Telegraf 09.05.2023
Srbija je prozvana pretposlednja, a sve do momenta dok nije izgovoreno ime naše države, Luk se preznojavao. Predstavnik Srbije na ovogodišnjoj Evroviziji koja se održava u Liverpulu, Luk Blek, prošao je u finale ovog muzičkog takmičenja. Ipak, tokom… »
Luk Blek prošao u finale „Evrovizije”

Luk Blek prošao u finale „Evrovizije”

Politika 09.05.2023
LIVERPUL – Predstavnik Srbije Luk Blek sa pesmom „Samo mi se spava” večeras je uspeo da se plasira iz prvog polufinala „Pesme Evrovizije” u finale 13. maja u Liverpulu. Blek se predstavio vizuelno efektnim, distopijski intoniranim nastupom pred… »
Luk Blek u finalu Pesme Evrovizije

Luk Blek u finalu Pesme Evrovizije

Morava info 09.05.2023
ČAČAK – Čačanin Luk Blek sa pesmom “Samo mi se spava“ plasirao se večeras u finale Pesme Evrovizije, koje će biti održano u subotu u Liverpulu. Osim Srbije mesto u finalu, posle prve polufinalne večeri, izborili su još Moldavija, Hrvatska, Švajcarska… »
Počelo prvo polufinale „Evrovizije”, nastupio i predstavnik Srbije Luk Blek

Počelo prvo polufinale „Evrovizije”, nastupio i predstavnik Srbije Luk Blek

Politika 09.05.2023
LIVERPUL - Prvo polufinale „Pesme Evrovizije”, na kojem je nastupio i predstavnik Srbije Luk Blek, počelo je u Liverpulskoj areni i može se pratiti u direktnom prenosu na RTS 3. Predstavnik Srbije Luk Blek sa pesmom „Samo mi se spava” nastupio je večeras… »
Luk Blek prošao u finale Evrovizije

Luk Blek prošao u finale Evrovizije

Dnevnik 09.05.2023
LIVERPUL: Predstavnik Srbije Luk Blek sa pesmom "Samo mi se spava" večeras je uspeo da se plasira iz prvog polufinala "Pesme Evrovizije" u finale 13. maja u Liverpulu. Blek se predstavio vizuelno efektnim, distopijski intoniranim nastupom pred… »
Luk Blek odveo Srbiju u finale Evrovizije (VIDEO)

Luk Blek odveo Srbiju u finale Evrovizije (VIDEO)

Luftika 09.05.2023
Predstavnik Srbije na „Evroviziji“ Luka Ivanović, koji se predstavlja umetničkim imenom Luk Blek plasirao se u finale tog takmičenja. Pored Srbije u finalu su i Hrvatska sa bendom Let 3 iz Rijeke, Moldavija, Švajcarska, Finska, Češka, Izrael, Portugal… »
VIDEO: Luk Blek odveo Srbiju u finale Evrovizije, prošao i Let 3

VIDEO: Luk Blek odveo Srbiju u finale Evrovizije, prošao i Let 3

Radio 021 09.05.2023
Predstavnik Srbije na "Evroviziji" Luka Ivanović, koji se predstavlja umetničkim imenom Luk Blek plasirao se u finale tog takmičenja. Pored Srbije u finalu su i Hrvatska sa bendom Let 3 iz Rijeke, Moldavija, Švajcarska, Finska, Češka, Izrael, Portugal… »

Vesti dana »