Luka Modrić

Iznenađenje: Luka Modrić postao suvlasnik kluba sa Ostrva

Iznenađenje: Luka Modrić postao suvlasnik kluba sa Ostrva

Danas 15.04.2025
Hrvatski fudbaler Luka Modrić postao je novi investitor i suvlasnik Fudbalskog kluba Svonsi siti. Svonsi je u saopštenju naveo da će Modrić igrati „ključnu ulogu u pomaganju klubu da privuče globalnu pažnju i napreduje kako na terenu tako i van njega“. –… »
Luka Modrić ostaje veran fudbalu, ali ovaj put u novoj ulozi

Luka Modrić ostaje veran fudbalu, ali ovaj put u novoj ulozi

Bloomberg Adria 15.04.2025
U potezu koji iznova potvrđuje rastući trend sportskih investicija među aktivnim i bivšim profesionalnim sportistima, hrvatski fudbalski maestro Luka Modrić postao je manjinski suvlasnik engleskog kluba Swansea City AFC. Vest je prvi objavio ugledni… »
Luka Modrić postaje suvlasnik kluba iz druge engleske lige

Luka Modrić postaje suvlasnik kluba iz druge engleske lige

BizLife 14.04.2025
Proslavljeni fudbalski as Luka Modrić, iako još uvek aktivno igra fudbal, probaće i poslovno da se angažuje u najskupljem sportu. Modrić kupuje manjinski udeo u Swanseaju i sve je već dogovoreno, ekskluzivno javlja Fabrizio Romano. Ta odluka, dodaje, ne… »
Modrić postao suvlasnik Svonsija

Modrić postao suvlasnik Svonsija

RTS 15.04.2025
Hrvatski fudbaler Luka Modrić postao je manjinski vlasnik Svonsija, nakon što je kupio deo akcija velškog kluba. Glasine o Modrićevom odlasku o penziju su se tako pojačale, naročito ako se uzme u obzir da mu na kraju sezone ističe ugovor sa Real… »
Modrić novi suvlasnik FK Svonsi siti

Modrić novi suvlasnik FK Svonsi siti

Radio sto plus 14.04.2025
Svonsi je u svom saopštenju naveo da će Modrić igrati “ključnu ulogu u pomaganju klubu da privuče globalnu pažnju i napreduje kako na terenu tako i van njega”. “Uzbuđen sam što se Luka uključio kao investitor i suvlasnik. Nema boljeg uzora u igri za naše… »
Interesantno: Luka Modrić kupuje tim iz Engleske! (video)

Interesantno: Luka Modrić kupuje tim iz Engleske! (video)

Hot sport 14.04.2025
Biće ga zanimljivo videti u novoj ulozi! Vezista Real Madrida i kapiten hrvatske reprezentacije Luka Modrić odlučio je da zakorači u svet fudbalskog biznisa – i to ne bilo kako. Kako prenosi ugledni insajder Fabricio Romano, Modrić će postati manjinski… »
Šok iz sveta fudbala! Luka Modrić kupio slavni klub! Hrvat završio ogroman posao, ovako nešto niko nije očekivao!

Šok iz sveta fudbala! Luka Modrić kupio slavni klub! Hrvat završio ogroman posao, ovako nešto niko nije očekivao!

Kurir 14.04.2025
Luka Modrić planira da i naredne sezone igra za Real Madrid iako će u septembru proslaviti 40. rođendan. Međutim, to ne znači da jedan od najboljih hrvatskih fudbalera svih vremena, ali i fudbalera sa prostora bivše Jugoslavije,ne može da razmišlja o… »
Potres u fudbalu: Luka Modrić postao manjinski vlasnik poznatog fudbalskog kluba iz Čempionšipa!

Potres u fudbalu: Luka Modrić postao manjinski vlasnik poznatog fudbalskog kluba iz Čempionšipa!

Telegraf 14.04.2025
Čuveni hrvatski fudbaler Luka Modrić puni čak 40 godina u septembru, međutim, on je i dalje važan šraf u ekipi Real Madrida, dok i ne razmišlja u penziji. Ali, uradio je jedan potez koji bi možda i pokazao da je penzija ipak nešto bliže. Čuveni transfer… »
Luka Modrić postao vlasnik kluba u Velikoj Britaniji

Luka Modrić postao vlasnik kluba u Velikoj Britaniji

Sport klub 14.04.2025
Luka Modrić, as Reala iz Madrida, već je počeo da se sprema za završetak fudbalske karijere. Reprezentativac Hrvatske je prema informacijama iz Velike Britanije postao manjinski vlasnik Svonsija, kluba iz istoimenog grada u Velsu. Popularni labudovi su… »

Vesti dana »