Porsche Cayenne

Porsche predstavio Cayenne Electric na ekskluzivnom sneak preview događaju u Beograd

Porsche predstavio Cayenne Electric na ekskluzivnom sneak preview događaju u Beograd

Mondo 12.02.2026
Porsche je 11. februara u Beogradu organizovao sneak preview predstavljanje novog modela Cayenne Electric, kojim je lokalnoj javnosti, partnerima i predstavnicima medija prvi put prikazana potpuno električna verzija jednog od najvažnijih modela u… »
Porsche Cayenne Electric predstavljen u Beogradu (FOTO)

Porsche Cayenne Electric predstavljen u Beogradu (FOTO)

Auto magazin 12.02.2026
Na ekskluzivnom dogаđaju u Beogradu predstavljen je novi Porsche Cayenne Electric... Sa oko 36 % svojih sportskih automobila prodatih širom sveta koji su elektrifikovani, Porshe je jedan od proizvođača automobila, koji se najbrže transformišu u 2025… »
Mercedes-AMG C53 dobija redni 6-cilindarski motor (špijunske fotografije)

Mercedes-AMG C53 dobija redni 6-cilindarski motor (špijunske fotografije)

Auto magazin 10.02.2026
Ako ste očekivali da će 4-cilindrični motor opstati u top verzijama GLC i C-Klase, prevarili ste se. AMG-Mercedes priprema nešto novo... Pogledajte: TEST - Mercedes-Benz GLC Coupe 220d 4Matic. Čini se da je AMG-Mercedes konačno zavrnuo rukave i uložio… »
Test: Porsche Macan 4

Test: Porsche Macan 4

Auto blog 10.02.2026
Kada se ljudima spomene Porsche, prva asocijacija je najčešće kultni 911. Predstavljen je svetu pre više od 60 godina i kroz osam generacija je dostigao kult legende. Međutim, šta se dešava kada na automobilu vidimo Porsche logo, ponosni natpis Turbo i… »
Porsche Cayenne Electric - počela proizvodnja u Bratislavi

Porsche Cayenne Electric - počela proizvodnja u Bratislavi

Auto magazin 05.02.2026
Sredinom novembra meseca svetlost dana ugledao je Porsche Cayenne Electric. Pre nekoliko dana startovala je njegova serijska proizvodnja u Bratislavi... Pogledajte fotogaleriju: Elektrčni Porsche Cayenne zvanično predstavljen. Porsche Cayenne Electric se… »
Test: Porsche Cayenne S

Test: Porsche Cayenne S

Auto blog 04.02.2026
Porsche Cayenne, kao i manji Macan, čeka čista električna budućnost. Međutim, na radost svih onih čije emocije se bude kada čuju zvuk 8-cilindarskog motora sa unutrašnjim sagorevanjem, nemačka kompanija je odlučila da benzinski Cayenne ostane u ponudi… »
Porsche Cayenne Electric i zvanično krenuo s proizvodnjom

Porsche Cayenne Electric i zvanično krenuo s proizvodnjom

Auto blog 04.02.2026
Da bi dodatno proširio vlastitu stručnost na polju baterijske tehnologije, nemački proizvođač sportskih automobila je razvio vlastite baterijske module za Cayenne Electric. Oni se proizvode u Porscheovom Smart Battery Shopu u Horná Stredi, oko 100… »
Testirali smo: Porsche Cayenne S

Testirali smo: Porsche Cayenne S

Auto magazin 02.02.2026
Porsche Cayenne treće generacije je "preživeo" detaljnu modernizaciju. Dobio je više digitalizacije, promene je pretrpeo gotovo svaki deo karoserije, a na našem testu imali smo verziju Cayenne S, koja je dobila novi V8 motor pod haubom... Modernizovani… »
MaxBet - treće kolo nagradne igre donelo nove dobitnike

MaxBet - treće kolo nagradne igre donelo nove dobitnike

Blic 20.01.2026
MaxBet je 26. decembra 2025. godine započeo veliku nagradnu igru, koja traje do 8. februara 2026. godine. Ukupan nagradni fond sadrži 18 vrednih nagrada, uključujući Porsche Cayenne i Apple uređaje. MaxBet je 26. decembra 2025. godine započeo novu veliku… »
MaxBet - nova velika nagradna igra već donela prve dobitnike

MaxBet - nova velika nagradna igra već donela prve dobitnike

Blic 13.01.2026
Nagradni fond uključuje luksuzne nagrade poput automobila, egzotičnih putovanja i vrhunskih tehnoloških uređaja Detalji učešća su dostupni na zvaničnom sajtu kompanije MaxBet je 26. decembra 2025. godine započeo novu veliku nagradnu igru koja traje do 8… »

Vesti dana »