Selin Dion
Pink napisala pesmu za Selin
RTS 11.09.2016
Kako bi se izborila sa velikom tugom koja je obuzela zbog gubitka supruga Renea Anželila, Selin Dion se posvetila radu. Posle pesme "Encore Un Soir" koju je posvetila mužu, na red je došla numera koja će pevačkoj zvezdi pomoći „da nastavi dalje“… »
Tužna istina koja se krije iza popularnosti naših pevača
24 Sata 05.09.2016
Veliki broj pregleda na Jutjubu gotovo da garantuje popularnost i dobru zaradu - ali ne može svaka pesma da privuče klikove stvarnih ljudi. Zato se pevačice i pevači u Srbiji, regionu ali i čitavom svetu sve češće odlučuju za kupovinu pregleda, lajkova i… »
Selin Dion želi da usvoji devojčicu
Blic 09.08.2016
Kanadska pop diva Selin Dion otkrila je u intervjuu za magazin "El" da se i dalje teško nosi sa gubitkom supruga i brata, ali i da inetezivno razmišlja o usvajanju devojčice. - Mnogo puta sam o tome razmišlja. Možda u budućnosti usvojim devojčicu - rekla… »
(Video) Muškarac sa glasom slavuja: Kada on zapeva jedino vam ostaje da se naježite
Kurir 06.08.2016
Ko bi rekao da ovakav tonalitet može da izvede jedan muškarac. Kada on zapeva pesmu poznatu pesmu Selin Dion zvuči zaista kao da ona peva. Ne možemo da potvrdimo da li je video autentičan ali njegova pesma zaista zvuči kao glas slavuja. Poslušajte Video… »
Da uvek bude uz nju: Selin Dion tetovažu posvećuje pokojnom suprugu, evo šta će uraditi
Kurir 04.08.2016
Selin Dion odlučila je da napravi još jedan korak kojim će pokazati koliko joj nedostaje pokojni suprug. Naime, ona je odlučila da telo ukrasi novom tetovažom koja će biti sećanje na Renea, koji je preminuo početkom ove godine. Selin i Rene Foto… »
Da joj uvek bude blizu: Selin Dion posvećuje tetovažu pokojnom suprugu
Blic 04.08.2016
Selin Dion odlučila je da se tetovira, a telo će ukrasiti crtežom koji će biti znak sećanja na njenog pokojnog supruga Renea, koji je preminuo početkom ove godine. Pevačica je u intervjuu za "Vog" otkrila da ne može da podnese gubitak supruga, te da je… »
Novi album Selin Dion
Politika 24.07.2016
Novi studijski album Selin Dion „Encore Un Soir” izlazi krajem narednog meseca, tačnije 26. avgusta, dok je ovih dana promovisan istoimeni singl koji najavljuje izdanje. Kompozitor prve promovisane numere je Žan Žak Goldman, i ta saradnja dive raskošnog… »
Potpuni preokret: Selin Dion napravila veliku promenu u svom garderoberu
Lepota i zdravlje 24.07.2016
Selin Dion je ovih dana sudeći prema odeći napravila veliki zaokret u životu. Foto: Guliver/Splashnews Naime elegantna pevačica koja se ovih dana nalazi u Njujorku iz dana u dan je zaokupljala pažnju ne toliko pesmom koliko stilskim izborom. Pre svega… »
Selin Dion nije htela da snimi "My Heart Will Go On"
RTS 23.07.2016
Romantična pesma i glavna numera filma Džejmsa Kamerona „Titanik“ iz 1997. godine ostaje najveći hit francusko-kanadske superzvezde i jedan od najprodavanijih singlova svih vremena. Uprkos globalnom uspehu pesme, pevačica je priznala da nije oduvek bila… »
Selin Dion, carica univerzuma: Imitirala Rijanu i Šer i oduševila 5 miliona ljudi - i vas će!
24 Sata 23.07.2016
Selin Dion se gostujući kod Džimija Felona u emisiji upustila u zabavnu igru sa voditeljem - pristala je da imitira svoje kolege. Na repertoaru su se našli Šer, Sia, Majkl Džekson, Džoni Keš, a kada je došla do Rijanine imitacije publika nije mogla da se… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO Srbija glasa: RIK objavio podatke o izlaznosti do 10h, IPSOS i Cesid kažu da je do 11 časova glasalo 27,2 odsto birača
Nova pre 26 minutajoš 209 povezanih
OJT Niš: Policija nije uočila sumnjive osobe i nepravilnosti na biračkom mestu u Doljevcu
Nedeljnik pre 46 minutajoš 19 povezanih
Od danas do Beča i Malte iz Niša Er Srbijom: Avio-karte dostupne i preko aplikacije
Dnevnik pre 1 satjoš 14 povezanih
CeSID: Više od 70 nepravilnosti na biračkim mestima, sukobi među članovima biračkih odbora
Newsmax Balkans pre 51 minutajoš 10 povezanih







