Povezane vesti

Dajana, bivša žena Žike Jakšića, ima jasnu poruku: Ne pričaj laži o meni, da ne počnem ja da pričam istinu o tebi

Dajana, bivša žena Žike Jakšića, ima jasnu poruku: Ne pričaj laži o meni, da ne počnem ja da pričam istinu o tebi

Svet & Skandal 04.03.2017
Dajana Paunović, bivša žena Žike Jakšića, objavila je na Instagramu fotografiju koja može da se tumači i ovako i onako… Paunovićeva ističe da su njih dvoje u sjajnim odnosima, ali uspela je mnoge da iznenadi porukom koju je objavila na… »
Dajana Paunović poručuje: Ne pričaj laži o meni, da ne počnem ja da pričam istinu o tebi!

Dajana Paunović poručuje: Ne pričaj laži o meni, da ne počnem ja da pričam istinu o tebi!

Kurir 04.03.2017
Dajana Paunović, bivša žena Žike Jakšića podelila je na Instagramu fotografiju koja je uzburkala njene pratioce. Dajana i Žika su pre nekoliko nedelja objavili da se razvode, a a objasnili su da su oboje krivi što je došlo do kraha braka… »
Žikina bivša žena preti: Ne pričaj laži o meni!

Žikina bivša žena preti: Ne pričaj laži o meni!

Blic 04.03.2017
Voditeljka i pevačica Dajana Paunović podelila je na Instagramu fotografiju koja je uzburkala njene fanove. Naime, Dajana je pre nekoliko nedelja objavila da se razvodi od Žike Jakšića, a ta vest je odjeknula kao bomba. dajana ističe da su njih… »

Vesti dana »