Povezane vesti

Jeremić krenuo iz očeve kuće: Sudbina Srbije je u našim rukama

Jeremić krenuo iz očeve kuće: Sudbina Srbije je u našim rukama

Glas Zapadne Srbije 04.03.2017
Čačak - Pred nama je manje od 30 dana do kada ćemo svojim rukama da prelamamo sudbinu Srbije u narednoj deceniji”, rekao je kandidat za predsednika Vuk Jeremić koji je danas započeo predsedničku kampanju u Ježevici, mestu njegovih predaka… »
Jeremić: U Srbiji se teško živi, narod je nezadovoljan

Jeremić: U Srbiji se teško živi, narod je nezadovoljan

N1 Info 04.03.2017
Budući kandidat za predsednika Srbije Vuk Jeremić rekao je u Čačku da aktuelnoj vlasti zamera mnogo toga, a pre svega neispujena obećanja. On je počeo kampanju iz sela Ježevica kod Čačka, odakle potiče njegova porodica. "Ova vlast je došla pre… »
Jeremić krenuo u kampanju iz rodne Ježevice

Jeremić krenuo u kampanju iz rodne Ježevice

Alo 04.03.2017
Vuk Jeremić je kampanju za predsednika Srbije počeo u selu Ježevica pored Čačka, u rodnoj kući njegovog dede Bogoljuba. Nataša Jeremić je supruga Vuka i njegove komšije i rođake, među kojima je bio i Rakule, Vukov čukundeda, poslužila… »
(Foto) predizborna kampanja: Jeremić u borbu za predsednika krenuo iz rodne Ježevice

(Foto) predizborna kampanja: Jeremić u borbu za predsednika krenuo iz rodne Ježevice

Kurir 04.03.2017
Vuk Jeremić je zajedno sa suprugom Natašom započeo kampanju za predsednika Srbije u Ježevici, selu pored Čačka, odakle potiče njegova porodica. „Dragi moji zemljaci, dragi moji Ježevčani, dao sam obećanje da u kampanju krećem iz Ježevice… »
Nataša Jeremić: Medijska scena katastrofalna, novinari rade u strahu

Nataša Jeremić: Medijska scena katastrofalna, novinari rade u strahu

Glas Zapadne Srbije 04.03.2017
Čačak - Govoreći o situaciji na medijskoj sceni Srbije supruga Vuka Jeremića, Nataša istakla je da je ona katastrofalna i da su novinari toliko zastrašeni i egzistencijalno ugroženi da ne ostaje prostora za profesionalni rad. "To je najveći… »

Vesti dana »