Povezane vesti

SCANDAL! intervju: Željko Šašić o Lukasu, suđenju sa Sonjom, ćerki Sofiji, svađi sa Lepom Lukić!

SCANDAL! intervju: Željko Šašić o Lukasu, suđenju sa Sonjom, ćerki Sofiji, svađi sa Lepom Lukić!

Svet & Skandal 05.03.2017
Željko Šašić je rešio da u svom životu okrene novi list. Nije baš da je rešio, nego mu je tako došlo samo od sebe, spontano. U toj novoj fazi, obustavio je sva tužakanja, međusobna prozivanja i prepucavanja sa bivšom suprugom Sonjom… »
Željko Šašić potpisao primirje sa Sonjom Vuksanović

Željko Šašić potpisao primirje sa Sonjom Vuksanović

Tračara 05.03.2017
Pevač Željko Šašić odlučio je da sklopi primirje sa bivšom suprugom Sonjom Vuksanović i da odustane od svih tužbi, prozivanja i prepucavanja. S obzirom na to da ćerku Sofiju ne viđa često, nada se da će sve ići svojim tokom i da će se dosta… »
Željko Šašić okreće novi list: Stao sam sa tužbama! Potpisao sam primirje sa Sonjom!

Željko Šašić okreće novi list: Stao sam sa tužbama! Potpisao sam primirje sa Sonjom!

Kurir 05.03.2017
Željko Šašić je rešio da u svom životu okrene novi list. U toj novoj fazi, obustavio je sva tužakanja, međusobna prozivanja i prepucavanja sa bivšom suprugom Sonjom Vuksanović. Otkrio je da je potpisao primirje sa bivšom ženom i da se dobro… »

Vesti dana »

Hristos vaskrse! Vaistinu vaskrse!

Hristos vaskrse! Vaistinu vaskrse!

Glas Zapadne Srbije pre 13 satijoš 7 povezanih
Hristos vaskrse!

Hristos vaskrse!

RTV pre 6 satijoš 6 povezanih
Spaseni Rusi koji su se izgubili na Kablaru

Spaseni Rusi koji su se izgubili na Kablaru

Danas pre 5 satijoš 2 povezane