Povezane vesti

Hrvatski film najbolji na festu: "Beogradski pobednik" zasluženo pripao ostvarenju "Ne gledaj mi u tanjir" Hane Jušić

Hrvatski film najbolji na festu: "Beogradski pobednik" zasluženo pripao ostvarenju "Ne gledaj mi u tanjir" Hane Jušić

Blic 05.03.2017
Debitantski film Hane Jušić "Ne gledaj mi u tanjir" (Ne gledaj mi u pijat) osvojio je nagradu "Beogradski pobednik" za najbolji film Glavnog programa 45. Festa, koji se večeras završava u Sava centru projekcijama filmova "Tišina" Martina Skorsezea i… »
“Beogradski pobednik” filmu “Ne gledaj mi u tanjir”

“Beogradski pobednik” filmu “Ne gledaj mi u tanjir”

Večernje novosti 05.03.2017
Dodelom nagrada i projekcijom filma „Tišina“ Martina Skorsezea završen 45. jubilarni fest. Trijumf hrvatske autorke Hane Jurišić, najbolji reditelj Kiril Serebrenikov. NAGRADA “Beogradski pobednik” za najbolji film Glavnog takmičarskog… »
„Rekvijem” za dominaciju na beogradskom festivalu

„Rekvijem” za dominaciju na beogradskom festivalu

Politika 05.03.2017
I „Politikina” nagrada koja nosi ime Milutina Čolića, osnivača Festa, pripala je Bojanu Vuletiću. Beogradski „Pobednik” hrvatskom filmu „Ne gledaj mi u pjat” Hane Jušić. Od učešća na 45. Festu najviše je profitirao domaći film… »
Nagrade na: Fest-u "Beogradski pobednik" filmu "Rekvijem za gospođu J"

Nagrade na: Fest-u "Beogradski pobednik" filmu "Rekvijem za gospođu J"

Blic 04.03.2017
Najbolji film u nacionalnoj selekciji "Srpski film" 45. Festa je "Rekvijem za gospođu J" Bojana Vuletića, saopštio je večeras u Sava centru žiri uoči domaće premijere tog ostvarenja. U obrazloženju nagrade "Beogradski pobednik" za najbolji film… »

Vesti dana »