Povezane vesti

Poznata voditeljka ne SLAVI dan žena: Ako me se ne setiš svaki drugi dan, 8. mart mi ništa ne znači

Poznata voditeljka ne SLAVI dan žena: Ako me se ne setiš svaki drugi dan, 8. mart mi ništa ne znači

Kurir 08.03.2017
Danas se obeležava 8. mart, a mnoge poznate dame pohvalile su se buketima sveća koje su tim povodom dobile na društvenoj mreži ''Instagram''. Takođe poznate ličnosti su iskoristili društvene mreže kako bi prpadnicama lepšeg pola čestitale… »
Budite UVEK voljene i poštovane: Ovako su poznate ličnosti čestitale pripadnicama nežnijeg pola Dan žena (FOTO)

Budite UVEK voljene i poštovane: Ovako su poznate ličnosti čestitale pripadnicama nežnijeg pola Dan žena (FOTO)

Story 08.03.2017
Najveće face naše javne scene nisu zaboravile da čestitaju Osmi mart svojim obožavateljkama. Dona Ares objavila je fotografiju ruža i jednostavne poruke. A post shared by Donna Ares (@donnaares) on Mar 8, 2017 at 1:44am PST Stefan Živojinović… »
(Video, foto) budite uvek voljene i poštovane: Evo kako su poznati čestitali 8. mart

(Video, foto) budite uvek voljene i poštovane: Evo kako su poznati čestitali 8. mart

Kurir 08.03.2017
Međunarodni dan žena ili Osmi mart je dan posvećen ženama. Brojne poznate ličnosti čestitale su 8. mart pripadnicama lepšeg pola putem svojih naloga na društvenim mrežama. Dona Ares je objavila fotografiju sa ružama i svim damama čestitala… »

Vesti dana »