Povezane vesti

JKS: Danijela Sremac je imala samo 888 potpisa birača koji su podržali njenu kandidaturu

JKS: Danijela Sremac je imala samo 888 potpisa birača koji su podržali njenu kandidaturu

Nova ekonomija 14.03.2017
Javnobeležnička komora Srbije obaveštava javnost da je Danijeli Sremac, koja tvrdi da joj nije bilo omogućeno overavanje potpisa podrške birača, odobreno ukupno 77 radnih sati javnih beležnika, na osnovu 15 zahteva za overu potpisa koje je… »
Danijela Sremac: Imala sam potpise ali proces je nedemokratski

Danijela Sremac: Imala sam potpise ali proces je nedemokratski

Novi magazin 14.03.2017
Najavljena kandidatkinja za predsednicu Srbije Danijela Sremac saopštila je danas da je imala znatno više potpisa nego što je bilo potrebno za podnošenje kandidature ali da je proces nedemokratski i nekorektan i da "nametanjem nepotrebnih barijera… »
Imala sam potpise, ali su me notari bojkotovali: Danijela Sremac odustala od kanidature

Imala sam potpise, ali su me notari bojkotovali: Danijela Sremac odustala od kanidature

Kurir 14.03.2017
Predsednica Srpskog instituta iz Vašingtona Danijela Sremac, koja je najavljivala kandidaturu za predsednika Republike, saopštila je da je odustala od izborne trke. Sremac se žali na "nedemokratski i nekorektan proces kandidature", i navodi da joj nije… »

Vesti dana »