Povezane vesti
Novi dispečerski centar za bolji i efikasniji gradski prevoz
Studio B 15.03.2017
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali i pomoćnik gradonačelnika Borko Milosavljević obišli su danas renovirani dispečerski centar GSP „Beograd”. Posle upoznavanja sa tehničko-tehnološkim novinama centra, zajedno sa direktorom GSP „Beograd”, gradonačelnik je… »
Gradonačelnik Beograda čekao u redu za ručak u rekonstruisanom dispečerskom centru GSP "Beograd" (FOTO)
Telegraf 15.03.2017
- Ovde se slivaju sve informacije iz saobraćaja u Beogradu, i sada možemo mnogo brže da reagujemo ako je negde gužva, ako treba da se produže ili skrate neke linije gradskog prevoza - rekao je Mali. Gradonačelnik Beograda Siniša Mali obišao je danas… »
Modernzovan GSP: Dispečeri vide zastoje i okom kamere
Blic 15.03.2017
Dispečerski centar GSP "Beograd" renoviran je posle sedam godina, u šta je uloženo čak 8,5 milona da se preuredi i modernizuje sistem za upravljanje saobraćajem. Uz mnogo kvalitetnije uslove za rad, novi sistem dispečerskog centra omogućava pristup većem… »
Vesti dana »
"Studenti su Srbija" na čelu kolone: Protestna šetnja povodom godišnjice sukoba kod prostorija SNS-a
Insajder pre 34 minutajoš 32 povezane
Meštani Šumarka mogu da se vrate kućama: "Vanredna situacija još na snazi, apel da se pridržavaju uputstava"
Newsmax Balkans pre 3 satajoš 40 povezanih
Veliki požari na Balkanu: Kritično kod Herceg Novog, Nevesinja i na Braču
Naslovi.ai pre 16 minutajoš 81 povezana





