Povezane vesti

Kakav brak: Sale Tropiko: Decu nisam poveo na Kopaonik, a žena mi je tu negde

Kakav brak: Sale Tropiko: Decu nisam poveo na Kopaonik, a žena mi je tu negde

Blic 19.03.2017
Cecina naslednica mamila je uzdahe na nastupu Aleksandra Cvetkovića i pokazala je da ume dobro da se provede. Nastup "Tropiko benda" na Music week festivalu u organizaciji "MK resorta" bio je spekatakularan, a najviše je uživala ćerka Cece… »
Ekskluzivno ZA KURIR TV: Ceca otkriva KADA će biti koncert u Beogradu! Obećava ludilo!

Ekskluzivno ZA KURIR TV: Ceca otkriva KADA će biti koncert u Beogradu! Obećava ludilo!

Kurir 19.03.2017
Folk diva Svetlana Ceca Ražnatović zatvorila je drugi po redu "Music Week" festival koji se održavao i ovog vikenda u organizaciji MK Resorta u hotelu Grand na Kopaoniku. Ludu žurku sinoć su priredili momci iz grupe Trpiko bend, a svi su željno… »
Toliko sam uživala u tom prizoru: Ovu uspomenu sa koncerta Ceca Ražnatović uvek nosi u srcu (VIDEO)

Toliko sam uživala u tom prizoru: Ovu uspomenu sa koncerta Ceca Ražnatović uvek nosi u srcu (VIDEO)

Story 19.03.2017
Pored odlične atmosfere koja prati svaki njen nastup, Svetlana Ceca Ražnatović otkrila je jedan gest koji za nju ima veliko simolično značenje. Nakon uspešnog koncerta u Bugarskoj, Svetlana Ceca Ražnatović je zatvorila drugi po redu "Music Week"… »
(Kurir TV) Ceca zapalila Kopaonik: Muškarci bili glasniji od žena, a evo ko je došao da podrži divu!

(Kurir TV) Ceca zapalila Kopaonik: Muškarci bili glasniji od žena, a evo ko je došao da podrži divu!

Kurir 19.03.2017
Folk diva Svetlana Ceca Ražnatović večeras je zatvorila drugi po redu Music Week festival koji se održavao i ovog vikenda u organizaciji MK Resorta u hotelu Grand na Kopaoniku. Prethodni vikend sjajne nastupe održali su Aca Lukas i Toni Cetinski… »
Haos na festivalu: Ceca podigla Kopaonik na noge

Haos na festivalu: Ceca podigla Kopaonik na noge

Blic 19.03.2017
Poslednji dan "Music week" festivala na Kopaoniku rezervisan je za nastup folk dive Svetlane Cece Ražnatović. Ceca je na Kopaonik stigla direktno iz Sofije, gde je dva dana za redom održala spektakularne koncerte u najvećoj bugarskoj areni. Vidno… »

Vesti dana »