Povezane vesti

Nikad više: Micov: Reprezentacija Srbije? Nema šanse, to je za mene završena priča

Nikad više: Micov: Reprezentacija Srbije? Nema šanse, to je za mene završena priča

Sportal blic 19.03.2017
Košarkaš turskog Galatasaraja Vladimir Micov izjavio je da je reprezentacija Srbije za njega završena priča. Foto: SPYROS CHORCHOUBAS / EPA; Micov je sjajnim partijama bio je jedan od glavnih faktora trijumfa svog tima nad Real Madridom i… »
Micov o "orlovima": Ne, ja sam "persona non grata"

Micov o "orlovima": Ne, ja sam "persona non grata"

Mondo 19.03.2017
Košarkaš Galatasaraja istakao da je reprezentacija za njega završena priča posle incidenta 2014. godine kada ga je selektor Aleksandar Đorđević udaljio iz tima. Foto: MN Press Galatasaraj je izgubio šanse za plasman u Top 8 fazu Evrolige, ali… »
Micov o reprezentaciji: "Tamo sam 'persona non grata'"

Micov o reprezentaciji: "Tamo sam 'persona non grata'"

Sportske.net 19.03.2017
Srpski internacionalac iz redova Galatasaraja Vladimir Micov izjavio je da dobre igre u turskom klubu ne mogu da utiču na povratak u nacionalni tim. Sjajne partije koje Vladimir Micov pruža u dresu Galatasaraja neće uticati na njegov status u… »
Micov: Reprezentacija? Ja sam tamo persona non grata

Micov: Reprezentacija? Ja sam tamo persona non grata

Večernje novosti 19.03.2017
Svi znaju da Galatasaraj nema šanse za plej-of, ali svejedno ćemo namučiti neke timove. Želimo da napravimo haos na tabeli, voljniji je igrač Galate da priča o aktuelnim stvarima. Vladimir Micov igra fantastične partije u dresu Galatasaraja. Uprkos… »

Vesti dana »