Povezane vesti

Beli naterao RTS DA ćuti 5 minuta: Pogledajte šta je uradio Preletačević

Beli naterao RTS DA ćuti 5 minuta: Pogledajte šta je uradio Preletačević

Kurir 19.03.2017
Pošto je prethodno deo termina na RTS iskoristio u vožnji, on je poslednjih pet minuta - zaćutao! Predsednički kandidat Ljubiša Preletačević Beli nastavlja sa iznenađenjima! Pošto je prethodno deo termina na RTS iskoristio u vožnji, on je… »
Šokantno! Preletačević nije došao u studio: Na RTS-u pušten video s porukom: Beli se budi pre svih!

Šokantno! Preletačević nije došao u studio: Na RTS-u pušten video s porukom: Beli se budi pre svih!

Kurir 19.03.2017
Predsednički kandidat Luka Maksimović, koga je predložila Grupa građana Ljubiša Preletačević Beli, Beli - Samo jako, odlučio je da se građanima predstavi video materijalom. Maksimović nije došao u studio RTS, već je umesto njegovog gostovanja… »
Preletačević: Ja sam mesija, biću kao Tito!

Preletačević: Ja sam mesija, biću kao Tito!

Mondo 19.03.2017
Luka Maksimović, poznat kao Ljubiša Preletačević Beli, tvrdi da je mesija. "Želim da spojim Istok i Zapad, kao što je to uradio Josip Broz Tito", kaže Preletačević. Foto: Tanjug, Milutin Marković "Narod traži mesiju. Ja sam mesija", rekao je… »
Nesvakidašnje predstavljanje Preletačevića: Biću kao Tito

Nesvakidašnje predstavljanje Preletačevića: Biću kao Tito

RTS 19.03.2017
Predsednički kandidat Grupe građana "Ljubiša Preletačević Beli, Beli - samo jako" Luka Maksimović predstavio se na javnom servisu u tonu kakvom je započeo kampanju - šaljivo i kao parodiju na politički sistem. Maksimović je, u ulozi… »

Vesti dana »