Povezane vesti

Vučić: Licemerje i dvostruki aršini

Vučić: Licemerje i dvostruki aršini

Dnevnik 21.03.2017
– U Srbiji je, ne prvi put, na delu licemerje najgore vrste i dvostruki aršini – ocenio je na konferenciji za novinare lider naprednjaka. Aleksandar Vučić, reagujući na optužbe koje su usledile na račun SNS-a, nakon što je iz te stranke oštro… »
Vučić: Dvostruki aršini i najgore licemerje video

Vučić: Dvostruki aršini i najgore licemerje video

Mondo 21.03.2017
Predsednički kandidat Aleksandar Vučić izvinio se građanima Srbije zbog pogrešne izjave potpredsednika Glavnog odbora SNS Milenka Jovanova, ali kaže da je na delu najgore političko licemerje. Lider SNS Aleksandar Vučić poručio je danas na… »
Vučić brani brata: Svi znaju da je Andrej pošten kao i ja

Vučić brani brata: Svi znaju da je Andrej pošten kao i ja

Vesti online 21.03.2017
Premijer se oglasio povodom vesti da su novinari Informera, Studija B i Srpskog telegrafa bili fizički sprečeni da prisustvuju konferenciji Nataše Jeremić, supruge predsedničkog kandidata Vuka Jeremića. - U našoj zemlji je, ne po prvi put, na delu… »
Vučić: U Srbiji je na delu najgore licemerje, zašto niko nije branio moju porodicu?

Vučić: U Srbiji je na delu najgore licemerje, zašto niko nije branio moju porodicu?

Nova ekonomija 21.03.2017
Premijer i predsednički kandidat Aleksandar Vučić ocenio je danas da su reakcije na uvrede koju je predstavnik Srpske napredne stranke izrekao na račun novinarke Nataše Jeremić pokazale da su u Srbiji na delu "licemerje najgore vrste i dvostruki… »
Vučić: Žao mi je, ali neću ni dvostruke aršine ni licemerje

Vučić: Žao mi je, ali neću ni dvostruke aršine ni licemerje

RTS 21.03.2017
Lider SNS-a Aleksandar Vučić poručio je da su u Srbiji, ne prvi put, na delu licemerje najgore vrste i dvostruki aršini, ali i istakao da naprednjaci, pod pretnjom isključenja iz stranke, više neće moći da vređaju bilo čiju porodicu, koja u… »
Vučić: Dvostruki aršini, niko ne brani moju porodicu

Vučić: Dvostruki aršini, niko ne brani moju porodicu

N1 Info 21.03.2017
Premijer i predsednički kandidat Aleksandar Vučić ocenio je da su reakcije na uvrede, koju je predstavnik SNS izrekao na račun novinarke Nataše Jeremić, pokazale da su u Srbiji na delu "licemerje najgore vrste i dvostruki aršini" i zapitao zbog… »
Vučić otkriva: Moram da zaštitim i Natašu Jeremić, ali...

Vučić otkriva: Moram da zaštitim i Natašu Jeremić, ali...

Pravda 21.03.2017
BEOGRAD - Premijer Srbije Aleksandar Vučić danas se na konferenciji u Vladi Srbije oglasio i povodom obraćanja javnosti Nataše Jeremić, supruge predsedničkog kandidata Vuka Jeremića. "U našoj zemlji je ne po prvi put na delu ucena ove vrste i… »
Vučić: Nek napadaju moju porodicu ne dozvoljavam napade na njihove

Vučić: Nek napadaju moju porodicu ne dozvoljavam napade na njihove

Politika 21.03.2017
Predsednički kandidat se izvinio građanima Srbije zbog pogrešne izjave Milenka Jovanova.- Nataša Jeremić: Ne prihvatam Vučićevo izvinjenje. Predsednički kandidat Aleksandar Vučić izvinio se danas građanima Srbije zbog pogresne izjave Milenka… »
Vučić: Na delu dvostruki aršini, zašto niko nije branio moju porodicu

Vučić: Na delu dvostruki aršini, zašto niko nije branio moju porodicu

Beta 21.03.2017
Premijer i predsednički kandidat Aleksandar Vučić ocenio je danas da su reakcije na uvrede koju je predstavnik Srpske napredne stranke izrekao na račun novinarke Nataše Jeremić pokazale da su u Srbiji na delu "licemerje najgore vrste i dvostruki… »
Vučić: Moram da zaštitim i Natašu Jeremić, ali i da pitam šta je to uradio moj brat, sin...

Vučić: Moram da zaštitim i Natašu Jeremić, ali i da pitam šta je to uradio moj brat, sin...

Kurir 21.03.2017
BEOGRAD - Premijer Srbije Aleksandar Vučić danas se na konferenciji u Vladi Srbije oglasio i povodom obraćanja javnosti Nataše Jeremić, supruge predsedničkog kandidata Vuka Jeremića. "U našoj zemlji je ne po prvi put na delu ucena ove vrste i… »
Vučić: Da li je trebalo da i ja dovedem brata i njegovu trudnu ženu

Vučić: Da li je trebalo da i ja dovedem brata i njegovu trudnu ženu

Nedeljnik 21.03.2017
"U našoj zemlji je ne po prvi put na delu ucena ove vrste i najgori dvostruki aršini. Koliko gadosti ste izrekli na račun moje porodice pa se niko nije skupljao da pruža podršku" Premijer Aleksandar Vučić posle razgovora sa ambasadorom Skatom i… »

Vesti dana »