Povezane vesti
Zbog „zloglasnog“ imena niko ne želi da ga zaposli!
RTS 21.03.2017
Jedan brodski inženjer iz Indije ima velikih problema u traženju posla zbog svog imena. Naime, ovaj 25-godišnjak se zove Sadam Husain – samo jedno slovo u prezimenu se razlikuje od imena i prezimena iračkog diktatora Sadama Huseina. Deda mu je sa ponosom… »
Niko neće da zaposli sadama huseina! Mladić ne može da radi jer deli ime sa ozloglašenim diktatorom
Kurir 21.03.2017
Deset godina nakon egzekucije jednog od najpoznatijih diktatora svih vremena, jedan čovek i dalje ima probleme zbog njega. Pretpostavljamo da će ga to pratiti do kraja života... Jedan brodski inženjer iz Indije muku muči sa - svojim imenom. Pre 25 godina… »
Vesti dana »
Iranski predsednik uputio izvinjenje susednim državama zbog napada
BBC News pre 37 minutajoš 48 povezanih
Vučić predstavlja plan "Srbije 2030-2035": Najvažniji cilj u narednih 10 godina je da sačuvamo mir i stabilnost
Newsmax Balkans pre 12 minutajoš 22 povezane
Može li se neko “bezuslovno predati” a da se uopšte ne preda?
Velike priče pre 2 satajoš 23 povezane
Naš meteorolog je upravo objavio prognozu za mart i ovako nešto niko nije očekivao! Dobro je pogledajte, uskoro stiže opasna pojava
Blic pre 1 satjoš 22 povezane
Kad i gde možete gledati prvi meč Novaka Đokovića u Indijan Velsu?
Danas pre 27 minutajoš 34 povezane


