Povezane vesti
Koji car: Vozač GSP-a ugledao lopove, pa preko razglasa obavestio putnike. Njihova reakcija je sjajna (foto)
Telegraf 22.03.2017
Ovog jutra on je preko razglasa upozorio putnike autobusa na liniji 31 da su u vozilo ušetali lopovi. Aleksandar Živanović, vozač GSP “Beograd” koji važi za omiljenog kod korisnika javnog prevoza, ponovo je zaslužio ovacije. NA OVOM MESTU U BEOGRADU… »
Aplauz za vozača GSP: „Poštovani putnici, pazite svoje novčanike i tašne ušli su inžinjeri!"
Večernje novosti 22.03.2017
Da vozači GSP-a vode računa o svojim putnicima, govori i danjašnji gest jednog od njih.. SVIMA je već preko glave svakodnevnih džeparenja u vozilima javnog prevoza. Skoro da nema čoveka koji barem jedanput nije imao to užasno iskustvo. Rade timski… »
Posle ove rečenice u GSP nastao tajac, a onda aplauz: Vozač koji spasava putnike ponovo oduševljava!
Kurir 22.03.2017
BEOGRAD - Aleksandar Živanović, hrabri i pošteni radnik GSP "Beograd" svakog dana preko razglasa upozorava ljude da paze na tašne kada primeti da su džeparoši ušli u vozilo. Iako je zbog svoje hrabrosti čak i pretučen, džeparoši mu ne mogu ništa! Naime… »
Vesti dana »
Skupština završila rad za danas, nastavak sednice sutra u 10.00 časova
RTV pre 3 satajoš 32 povezane
Haos na pomolu! Oni se nikoga ne boje: Jemen ulazi u rat ako padnu novi udari na Iran
Večernje novosti pre 1 satjoš 55 povezanih
Incidenti na izborima na Medicinskom fakultetu: Zašto je važan Studentski parlament
BBC News pre 31 minutajoš 49 povezanih
Koković preti Zvezdi: „Imamo dovoljno aduta da im se suprotstavimo!“
Hot sport pre 31 minutajoš 50 povezanih




