Povezane vesti

"Orlovi" stigli u Gruziju po pobedu /foto/

"Orlovi" stigli u Gruziju po pobedu /foto/

Sportal blic 23.03.2017
Fudbalska reprezentacija Srbije oko 10 časova krenula je put Gruzije na utakmicu kvalifikacija za Mundijal 2018. sa tamošnjom selekcijom koja se igra u petak (18) i na odredište je stigla posle tri sata leta. Selektor Slavoljub Muslin, njegovi… »
Dušan i Mitar raspoloženi otišli u Gruziju: Ako mene čuvaju dvojica - jedan će biti slobodan! Prekidi su naša šansa

Dušan i Mitar raspoloženi otišli u Gruziju: Ako mene čuvaju dvojica - jedan će biti slobodan! Prekidi su naša šansa

Mozzart sport 23.03.2017
„Moramo da uđemo u utakmicu kao da igramo protiv velikana“, poruka je iz tabora naše reprezentacije. (Od specijalnog izveštača MOZZART Sporta) Poleteli su. Neka se vrate sa tri boda. Reprezentativci Srbije otputovali su jutros na prvo gostovanje u… »
Mitrović: Protiv Gruzije kao protiv velikana

Mitrović: Protiv Gruzije kao protiv velikana

Mondo 23.03.2017
"Ne smemo da mislimo 'lako ćemo'. To nam se bar 100 puta obilo o glavu", upozorava napadač naše reprezentacije pred gostovanje u Tbilisiju. Foto: MN Press Važnu utakmicu igra reprezentacija Srbije u petak od 18 časova u Tbilisiju. Ako savladaju… »
Mitrović: Gruzija najteži ispit; Tadić: Pristup najvažniji

Mitrović: Gruzija najteži ispit; Tadić: Pristup najvažniji

Večernje novosti 23.03.2017
Ne smemo da uđemo po princupu lako ćemo jer nam se to do sada više puta obilo o glavu – kaže snažni napadač. Dušan: Znamo odakle preti opasnost i mislim da ćemo pokazati to na terenu. Napadač fudbalske reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović… »
Strelac: Mitrović za Blicsport: Ključna utakmica za Mundijal, daću gol i Gruziji

Strelac: Mitrović za Blicsport: Ključna utakmica za Mundijal, daću gol i Gruziji

Sportal blic 23.03.2017
U petak od 18 sati naše najbolje fudbalere u Tbilisiju očekuje jedan od najvažnijih kvalifikacionih mečeva, a napadač Njukasla Aleksandar Mitrović priželjkuje nastavak serije pogodaka u dresu reprezentacije i protiv Gruzije. Foto: Marko Metlas /… »
Mitrović: Od nas zavisi, igraćemo Uroš i ja zajedno

Mitrović: Od nas zavisi, igraćemo Uroš i ja zajedno

Sportski žurnal 23.03.2017
Čarter letom u ranim jutarnjim časovima reprezentacija Srbije putuje danas posle tri dana rada u Staroj Pazovi za Tbilisi, gde je sutra od 18 časova očekuje duel sa selekcijom Gruzije. Selektor Slavoljub Muslin može da računa na sve igrače koji su… »
Adut "orlova": Tadić za Blicsport: Sad je Gruzija za mene Premijer liga, opet bih pustio krv za Srbiju

Adut "orlova": Tadić za Blicsport: Sad je Gruzija za mene Premijer liga, opet bih pustio krv za Srbiju

Sportal blic 23.03.2017
Glavni adut selektora fudbalske reprezentacije Srbije Slavoljuba Muslina priželjkuje trijumf “orlova” i nada se Dušan Tadić da u Gruziji neće morati da prolije krv, kao u Kardifu protiv Velsa. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Dušan Tadić Udarna… »

Vesti dana »