Povezane vesti
Ford sa sedam noviteta
Vrele gume 24.03.2017
Beograd 2017: Ford sa sedam noviteta Sajam automobila svake godine predstavlja idealnu fuziju najmodernije tehnologije i estetike i raj za sve ljubitelje četvorotočkaša. Ovogodišnje 53. izdanje Sajma, koje se održava do 2. aprila, posebno se ističe… »
Na štandovima Grand Motorsa sedam premijernih automobila!
Telegraf 24.03.2017
Prvi put pred publikom u Srbiji Ford-ovi modeli Focus RS sa 350 "konja", Edge i EcoSport, Volvo-ovi vrhunski automobili V90 i V90 CC i najnoviji u ponudi Infiniti- ja – atraktivni kupe Q60 i krosover QX30. Nikad više premijernih modela i nikad bogatija i… »
Otvoren Sajam automobila: Najskuplje limuzine već prodate
Auto blog 24.03.2017
Otvoren 53. po redu salon automobila i 11. sajam motocikala, koji će u petak primiti prve posetioce na beogradskom sajmu. "Mercedes G klasa" od 260.000 evra već isplaćen, kao i "majbah" od 140.000 Ministar privrede Goran Knežević svečano je u četvrtak… »
Vesti dana »
Fudbal je igra u kojoj uvek pobede Nemci: Undav doneo preokret u poslednjim sekundama za nokaut fazu Svetskog prvenstva
Danas pre 9 minutajoš 11 povezanih
Potres u Britaniji? Starmeru izmiče fotelja, gubi podršku, razmatra i ostavku
Blic pre 1 satjoš 2 povezane
I bivši ukrajinski predsednik Viktor Juščenko se odriče poljskog Ordena belog orla
Danas pre 3 satajoš 2 povezane
Predao se sin koji je pucao u roditelje kod Petrovca: Majci se bore za život nakon porodične drame!
Telegraf pre 1 satjoš 2 povezane




