Povezane vesti

Siniša Mali položio venac kod KBC "Dragiša Mišović": Nikada nećemo zaboraviti zvuke sirena (FOTO)

Siniša Mali položio venac kod KBC "Dragiša Mišović": Nikada nećemo zaboraviti zvuke sirena (FOTO)

Telegraf 24.03.2017
Klinički centar raketiran je 20. maja 1999. godine, 50 minuta posle ponoći. Gradonačelnik Beograda Siniša Mali položio je danas venac na mesto stradanja vojnika Gardijske brigade i pacijenata KBC „Dragiša Mišović” povodom obeležavanja… »
Ja sam bila ona mala Milica, što je zadremala u maminom zagrljaju, a probudila se u raju (foto)

Ja sam bila ona mala Milica, što je zadremala u maminom zagrljaju, a probudila se u raju (foto)

Telegraf 24.03.2017
Ovu pesmu Dobrice Erića treba svi da pročitaju, stihove je posvetio maloj Milici Rakić iz Batajnice i svoj stradaloj deci u NATO bombardovanju. Dobrica Erić, naš poznati pesnik, napisao je pesmu “Čiko ja tebe gledam s neba”, u znak sećanja na… »
Jeremić: Ne smemo pokleknuti i postati član NATO

Jeremić: Ne smemo pokleknuti i postati član NATO

Telegraf 24.03.2017
Ovo je dan koji nikada ne smemo zaboraviti, baš kao ni april 1941. ili avgust 1914. godine, kao što nikada ne smemo pokleknuti ni pod pritiscima da postanemo član NATO-a, ni pod kakvim okolnostima - istakao je Jeremić. Predsednički kandidat Vuk… »
Jeremić odao poštu žrtvama NATO bombardovanja

Jeremić odao poštu žrtvama NATO bombardovanja

Beta video 24.03.2017
BEOGRAD - Predsednički kandidat Vuk Jeremić položio je danas venac na mestu stradanja vojnika Gardijske brigade i pacijenata KBC ``Dr. Dragiša Mišović`` povodom obeležavanja osamnaestogodišnjice od početka NATO bombardovanja. (pokrivalice)… »
Jeremić odao poštu žrtvama NATO bombardovanja

Jeremić odao poštu žrtvama NATO bombardovanja

Beta video 24.03.2017
BEOGRAD - Predsednički kandidat Vuk Jeremić položio je danas venac na mestu stradanja vojnika Gardijske brigade i pacijenata KBC ``Dr. Dragiša Mišović`` povodom obeležavanja osamnaestogodišnjice od početka NATO bombardovanja. ``Ovo je dan koji… »
Jeremić: Nećemo klečati pred NATO-om!

Jeremić: Nećemo klečati pred NATO-om!

Pravda 24.03.2017
Predsednički kandidat Vuk Jeremić položio je danas, na godišnjicu NATO bombardovanja, venac na mestu stradanja vojnika i pacijenata u KBC "Dr Dragiša Mišović" i poručio da Srbija nikada, ni pod pritiscima, ne sme postati članica NATO. - Ovo je… »
Jeremić: Nikada ne popustiti pod pritiscima da budemo u NATO

Jeremić: Nikada ne popustiti pod pritiscima da budemo u NATO

N1 Info 24.03.2017
Povodom obeležavanja 18. godišnjice od početka NATO bombardovanja, predsednički kandidat Vuk Jeremić položio je venac na mestu stradanja vojnika Gardijske brigade i pacijenata KBC „Dr. Dragiša Mišović”. "Ovo je dan koji nikada ne smemo… »

Vesti dana »