Povezane vesti
Vajgl o Makedoniji:Protesti vode u međuetničke konflikte
RTV 24.03.2017
SKOPLJE - Slovenački zastupnik u Evropskom parlamentu Ivo Vajgl upozorio je, nakon posete Skoplju, da Makedoniji preti međuetnički konflikt, a svakodnevne demonstracije onih koji se protive da SDSM Zorana Zaeva formira vladu organizuju se da bi se… »
Ivo Vajgl: Demonstracije u Makedoniji organizovane da bi se produbile podele
Kurir 24.03.2017
SKOPLJE - Demonstracije u Makedoniji su organizovane da bi se produbile podele i kao takve nisu odraz demokratije, izjavio je Ivo Vajgl, izvestilac Evropskog parlamenta za Makedoniju. Vajgl je posle posete Skoplju ocenio da se težište krizne situacije… »
Vajgl: Demonstracije u Makedoniji organizovane da bi se produbile podele
Slobodna Evropa 24.03.2017
Demonstracije u Makedoniji su organizovane da bi se produbile podele i kao takve nisu odraz demokratije, izjavio je evroposlanik Ivo Vajgl koji je uključen u rešavanje makedonske krize, prenosi Beta. U intervjuu za makedonski portal Nova TV ( novatv.mk)… »
Vesti dana »

EPS pokreće poskupljenje struje uz finansiranje iz sopstvenih sredstava i pripreme za zimsku sezonu
Naslovi.ai pre 49 minutajoš 30 povezanih

Policija uhapsila u Mionici osumnjičenog za pokušaj ubistva policajca
Beta pre 34 minutajoš 28 povezanih

Izrael nastavlja pritisak na Gazu uz mobilizaciju rezervista i planove za zauzimanje grada
Naslovi.ai pre 29 minutajoš 26 povezanih

Visoke temperature i vremenske nepogode u Srbiji: crveno upozorenje za Pomoravlje i jugoistok
Naslovi.ai pre 2 satajoš 43 povezane