Povezane vesti

Vučić stigao u Moskvu, u ponedeljak sa Putinom

Vučić stigao u Moskvu, u ponedeljak sa Putinom

Politika 26.03.2017
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić doputovao je u Moskvu, gde će se u ponedeljak sastati s Vladimirom Putinom i izjavio da će jedna od glavnih tema susreta u četiri oka s ruskim predsednikom biti ekonomska saradnja. Vučić je rekao da će biti… »
Delegacija Srbije u Moskvi Vučić: Razgovor sa Putinom od izuzetnog značaja za Srbiju

Delegacija Srbije u Moskvi Vučić: Razgovor sa Putinom od izuzetnog značaja za Srbiju

Večernje novosti 26.03.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je predstojeći razgovor sa predsednikom Rusije Vladimirom Putonom od izuzetnog političkog, ekonomskog i svakog drugog značaja za Srbiju. Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je… »
Vučić u Moskvi sa Putinom: Migovi uskoro u Beogradu!

Vučić u Moskvi sa Putinom: Migovi uskoro u Beogradu!

Kurir 27.03.2017
BEOGRAD/MOSKVA - Premijer Srbije Aleksandar Vučić ; izjavio je večeras u Moskvi da će se sutra znati kada će šest ruskih migova 29 stići u Srbiju i da očekuje da će to biti uskoro. "Mislim da ćemo tehnički sutra znati. Pitanje je da li će… »
Vučić u Moskvi: Ponosan sam, o migovima sutra

Vučić u Moskvi: Ponosan sam, o migovima sutra

Mondo 26.03.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić doputovao je danas popodne u Moskvu, gde će se sutra sastati sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom. Foto: Tanjug, Dimitrie Goll "Veoma sam zadovoljan i srećan zbog načina kako je srpska delegacija primljena u… »
Vučić u Moskvi: Da pospešimo ekonomsku saradnju i povećamo trgovinu

Vučić u Moskvi: Da pospešimo ekonomsku saradnju i povećamo trgovinu

RTS 26.03.2017
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić doputovao je u Moskvu gde se sutra sastaje s ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. Ekonomska saradnja biće jedna od glavnih tema razgovora "u četiri oka" sa Putinom, rekao je Vučić. Premijer Vučić je… »
Sutra sastanak sa Putinom: Vučić stigao u Moskvu

Sutra sastanak sa Putinom: Vučić stigao u Moskvu

Kurir 26.03.2017
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić doputovao je u Moskvu gde se sutra sastaje s ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. Ekonomska saradnja biće jedna od glavnih tema razgovora "u četiri oka" sa Putinom, rekao je Vučić i najavio sastanak… »
Vučić doputovao u Moskvu, tražiće "Buk" od Putina

Vučić doputovao u Moskvu, tražiće "Buk" od Putina

Vesti online 26.03.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić doputovao je u Moskvu, gde će se u ponedeljak sastati sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom. U fokusu razgovora biće ekonomska saradnja Srbije i Rusije, ali i Srbije i Evroazijske unije. U razgovoru sa predsednikom… »
Vučić doputovao u Moskvu, sutra sastanak sa Putinom

Vučić doputovao u Moskvu, sutra sastanak sa Putinom

Blic 26.03.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić doputovao je danas popodne u Moskvu, gde će se sutra sastati sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom. Kako se ističe u saopštenju vladine Kancelarije za saradnju s medijima, u fokusu razgovora biće ekonomska… »
Vučić u ponedeljak u Moskvi sa Putinom

Vučić u ponedeljak u Moskvi sa Putinom

Novi magazin 26.03.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić sastaće se sutra u Moskvi, u Kremlju, s predsednikom Rusije Vladimirom Putinom. Do posete dolazi uoči predsedničkih izbora u Srbiji, zakazanih za 2. april, na kojima je Vučić kandidat. Portparol Kremlja Dmitrij… »
Sutra sastanak sa predsednikom Rusije Vučić: Slali su Putinu pisma da me ne primi

Sutra sastanak sa predsednikom Rusije Vučić: Slali su Putinu pisma da me ne primi

Kurir 26.03.2017
Premijer Aleksandar Vučić najavio je da će tokom sutrašnje posete Rusiji sa zvaničnicima te zemlje razgovarati o saradnji u četiri oblasti - ekonomiji, vojno-tehničkoj saradnji, u namenskoj industriji i u oblasti turizma. On je istakao da će s… »

Vesti dana »