Povezane vesti

Nadal slavio u 1000. meču u karijeri: A rekli su da sam gotov

Nadal slavio u 1000. meču u karijeri: A rekli su da sam gotov

Večernje novosti 27.03.2017
Sećam se prvog nastupa, imao sam 15 godina i još sam išao u školu. Ovo je za mene velika stvar - poručio je Rafa. NULA u prvom setu nije pokvarila jubilarni meč sa tri nule. Hiljaditi susret na ATP turu, Nadal je otvorio hvatajući vruć "krompir"… »
Nadalu prvo "krompir", pa istorija

Nadalu prvo "krompir", pa istorija

Mondo 27.03.2017
Rafael Nadal na mastersu u Majamiju izborio osminu finala u meču protiv Filipa Kolšrajbera koji će zapamtiti zbog dve stvari. Foto: AP Photo/Dita Alangkara Rafael Nadal izborio je plasman u osminu finala mastersa u Majamiju, pošto je u trećem kolu… »
Nadal: Pričali su da ću imati kratku karijeru!

Nadal: Pričali su da ću imati kratku karijeru!

Vesti online 27.03.2017
Rafael Nadal je u svom jubilarnom hiljaditom profesionalnom meču savladao Filipa Kolšrajbera, a potom je istakao da mu ta brojka zaista mnogo znači. Prvi je Džimi Konors sa 1.535 mečeva, drugi je Rodžer Federer sa 1.339, treći Ivan Lendl sa 1.310… »
Nadal preokretom do pobede u 1000. meču u karijeri

Nadal preokretom do pobede u 1000. meču u karijeri

Beta 27.03.2017
Španski teniser Rafael Nadal je u svom 1000. meču na ATP turnirima stigao do 822. pobede, nakon što je u meču trećeg kola u noći izmedju nedelje i ponedeljka posle preokreta savladao Nemca Filipa Kolšajbera u tri seta, 0:6, 6:2 i 6:3. Nadal je prvi… »
Federeru i Nadalu dodatno olakšan put do trofeja u Majamiju

Federeru i Nadalu dodatno olakšan put do trofeja u Majamiju

Vesti online 27.03.2017
Odustajanjem Endija Mareja i Novaka Đokovića od učešća naMastersu u Majamiju igračima koji su ostali u žrebu porasli su apetiti, a dodatno olakšanje za favorite je i povlačenje trećeg nosioca Miloša Raonića. Kanađanin je posle pobede protiv… »

Vesti dana »