Povezane vesti
Zapošljavaju 500 ljudi u Šapcu: Praviće kožna sedišta za Lamorgini, Porše, Jaguar i Ferari
Blic 28.03.2017
Italijanska kompanija "Pasubio" otvara pogon u Šapcu, gde će za izradu kožnih sedišta za luksuzne automobile zaposliti 500 Šapčana. Klijenti za koje rade su Lamborgini, Porsše, Jaguar, Ferari, BMW i Bentli. Kompanije "Pasubio" potpisala je ugovor sa… »
Kožna sedišta iz Šapca za automobile visoke klase
RTS 28.03.2017
Potpisivanjem ugovora, italijanska kompanija "Pasubio" ozvaničila je da će u Šapcu proizvoditi kožna sedišta i unutrašnji enterijer za luksuzne automobile Porše, Bentli, Lamborgdžini, BMV, Range Rover i Jaguar. U hali od 5.000 metara kvadratnih… »
500 novih radnih mesta u Šapcu: Italijanska kompanija „Pasubio“ otvara pogon
Kurir 28.03.2017
Italijanska kompanija “Pasubio“ otvara pogon u Šapcu, gde će za izradu kožnih sedišta za luksuzne automobile zaposliti 500 Šapčana. Do juna, Šapčani će početi da prave sedišta za Jaguar, a onda i za ostale klijente među kojima su Lambordžini, Ferari… »
Vesti dana »

Obradović o kazni zbog koje neće biti na klupi u plej-ofu KLS: Daj Bože da nikada ne vodim Partizan u šampionatu Srbije
Danas pre 5 satijoš 8 povezanih

Putin: Modernizujemo svemirske, PVO sisteme i dronove; Zašto je Tramp razočaran ponašanjem Kijeva i Moskve
RTS pre 33 minutajoš 2 povezane

Svanulo jutro u Teheranu: Pogledajte kako grad izgleda nakon izraelskih udara
Telegraf pre 2 satajoš 8 povezanih

Udus: i filmska udruženja istupaju iz procedure za izbor članova Saveta REM-a
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Insajder debata: Izborne lekcije – ko ih kome deli, a ko je i kakve pouke izvukao? (VIDEO)
Insajder pre 6 satijoš 1 povezana