Povezane vesti

Miting SNS u Kragujevcu: Vučić: Glas za mene je glas za mir i stabilnost

Miting SNS u Kragujevcu: Vučić: Glas za mene je glas za mir i stabilnost

Blic 29.03.2017
Premijer i predsednički kandidat vladajuće koalicije na izborima za predsednika Srbije u nedelju, Aleksandar Vučić izjavio je danas da će u slučaju pobede 2. aprila biti predsednik svih građana, pošto je to, kako je naveo, "normalna i uspešna… »
Vučić: Biću predsednik svim građanima

Vučić: Biću predsednik svim građanima

Beta 29.03.2017
Premijer i predsednički kandidat vladajuće koalicije na izborima za predsednika Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će u slučaju pobede 2. aprila biti predsednik svih gradjana, pošto je to kako je naveo, "normalna i uspešna Srbija". U… »
Vučić: Kamenovanje je očigledno bilo namenjeno meni

Vučić: Kamenovanje je očigledno bilo namenjeno meni

Novi magazin 29.03.2017
Premijer Srbije i predsednički kandidat Aleksandar Vučić izjavio je da je današnji napad na autobuse koji su građane prevozili na miting SNS u Leposaviću bio spreman za njega. "Spremali su doček meni i hvala im na tome, ali mi je važno što su u… »
Kurir TV miting SNS u Kragujevcu Vučić: Biću predsednik svima pa čak i onima koji pišu da sam gotov

Kurir TV miting SNS u Kragujevcu Vučić: Biću predsednik svima pa čak i onima koji pišu da sam gotov

Kurir 29.03.2017
KRAGUJEVAC - Lider Srpske napredne stranke i predsednički kandidat vladajuće koalicije Aleksandar Vučić, održao je završni miting SNS u Kragujevcu, gde se u Hali "Jezero" održao miting. Na završnom mitingu SNS u Kragujevcu obratili su se Dragan… »
Vučić: Kamenovanje su spremili meni, dobro se videlo šta rade

Vučić: Kamenovanje su spremili meni, dobro se videlo šta rade

Blic 29.03.2017
Očigledno je da su doček spremali meni i hvala im na tome, komentarisao je premijer Aleksandar Vučić kamenovanje autobusa sa Srbima koji su hteli da prisustvuju predizbornom mitingu u Leposaviću. - Spremali su doček meni i hvala im na tome, ali meni… »

Vesti dana »