Povezane vesti
Blic: Rutović posle ranjavanja Peconija avionom iz Srbije
Novi magazin 30.03.2017
Osumnjičeni za ranjavanje Predraga Rankovića Peconija Željko Rutović je za "Blic" rekao da "nema veze sa onim u vezi sa čim je pozvan". Kako se navodi, njegov mobilni telefon je od 22. marta, kada se dogodio obračun u beogradskom hotelu "Prag" bio… »
Privatnim avionom napustio Srbiju: Rutović: Ja u bekstvu zbog Peconija? Meni je sve to mnogo smešno
Blic 29.03.2017
Kontroverzni biznismen Željko Rutović napustio je Srbiju privatnim avionom tek nekoliko sati nakon što je pucao na Predraga Rankovića Peconija. Rutovićev mobilni telefon bio je nedostupan bukvalno od 22. marta kada se dogodio obračun u Hotelu "Prag" u… »
Vesti dana »
Slučaj "Zvicer" i bezbednost Vučića u Tivtu: "Ako je BIA imala takve podatke, morali su da ih podele sa partnerima", kažu izvori Nove iz bezbednosnih struktura
Nova pre 53 minutajoš 40 povezanih
Šmit se oglasio: Visoki predstavnik i OHR ostaju - bonska ovlašćenja nisu dovedena u pitanje (video)
Večernje novosti pre 32 minutajoš 29 povezanih
(Foto) Makron na Cetinju: "Istorijska poseta potvrda evropskog puta Crne Gore, računajte na podršku Francuske"
Newsmax Balkans pre 22 minutajoš 59 povezanih
Srbija i Gasprom produžili gasni aranžman za još tri meseca, rekla ministarka Đedović Handanović
Slobodna Evropa pre 2 satajoš 26 povezanih



