Povezane vesti
Nemačka vojska markirala cilj, američki avioni ubili 33 civila
Radio 021 01.04.2017
U vazdušnom napadu koalicije predvođene Sjedinjenim Američkim Državama na ciljeve u Siriji pogođena je zgrada u kojoj je stradalo najmanje 33 civila, a nemački avioni su markirali taj cilj, navodi "Dojče vele". U tom napadu su indirektno učestvovali i… »
Mediji: Nijemci markirali cilj, 33 civila poginula u udaru koalicije u Siriji
Al Jazeera 01.04.2017
Njemački mediji otkrivaju da je Bundeswehr imao ulogu markera u zračnomnapadu koalicije u kojem je poginulo 33 ljudi. Njemački avioni markirali su zgradu u kojoj je stradalo 33 civila u zračnom napadu koalicije predvođene Sjedinjenim Američkim Državama… »
Dojče vele: Nemačka vojska ubila 33 civila u vazdušnom napadu u Siriji
Blic 01.04.2017
U vazdušnom napadu koalicije predvođene SAD na ciljeve u Siriji pogođena je zgrada u kojoj je stradalo najmanje 33 civila, a nemački avioni su markirali taj cilj, navodi "Dojče vele" (DW). Incident se desio 27. marta. U tom napadu su indirektno… »
Vesti dana »

Incident u Kosjeriću: Tri policajca povređena, priveden učesnik neprijavljenog okupljanja
Blic pre 4 satijoš 2 povezane

Tramp besan na Putina: Američki predsednik spreman za novu fazu sankcija protiv Rusije
Blic pre 10 minutajoš 1 povezana

"Spremni smo da odmah sednemo za pregovarački sto" Vojska sa fronta se hitno oglasila
Alo pre 3 satajoš 1 povezana