Povezane vesti

Beli ispred predsedništva

Beli ispred predsedništva

Danas 03.04.2017
Pošto je prolasio pobedu na predsedničkim izborima, Luka Maksimović, alijas Ljubiša Preletačević Beli, objavio je na Fejsbuku da se jutros pojavio na Andrićevom vencu kako bi preuzeo funkciju od Tomislava Nikolića. Beli je u nedelju uveče u svom… »
Beli: Bio sam da tražim ključ od Tome

Beli: Bio sam da tražim ključ od Tome

RTS 03.04.2017
Predsednički kandidat Luka Maksimović alijas Ljubiša Preletačević Beli objavio je na "Fejsbuku" da je jutros bio na Andrićevom vencu, kako bi, kako je i najavio, "preuzeo funkciju od Tomislava Nikolića, jer je pobedio na izborima". "Išô sam… »
Ljubiša Preletačević Beli jutro otišao da preuzme funkciju od Tomislava Nikolića

Ljubiša Preletačević Beli jutro otišao da preuzme funkciju od Tomislava Nikolića

Nova ekonomija 03.04.2017
Nakon što je proglasio pobedu na predsedničkim izborima, Ljubiša Preletačević Beli pojavio se, kako navodi, jutros na Andrićevom vencu kako bi preuzeo funkciju od Tomislava Nikolića. Beli je sinoć u svom izbornom štabu rekao da je u prvom krugu… »
Beli kao pobednik: Otišao kod tome da mu preda ključeve, a evo šta se onda dogodilo...

Beli kao pobednik: Otišao kod tome da mu preda ključeve, a evo šta se onda dogodilo...

Kurir 03.04.2017
Luka Maksimović alijas Ljubiša Beli Preletačević, prema preliminarnim rezultatima osvojio je treće mesto na predsedničkim izborima u Srbiji. Preletačeviću je to bilo dovoljno da proglasi izbornu pobedu i sebe nazove preCednikom. Kao što je i… »
Oduševljenje u štabu Ljubiše Preletačevića: Slavilo se uz sarmu i vatromet

Oduševljenje u štabu Ljubiše Preletačevića: Slavilo se uz sarmu i vatromet

Večernje novosti 03.04.2017
U štabu Ljubiše Preletačevića u Mladenovcu veliki uspeh i osvajanje trećeg mesta slavilo se uz sarmu i vatromet. U pokretu kažu da, uprkos odličnom rezultatu, neće prerasti u partiju. NE priznajem treće mesto i žaliću se Republičkoj izbornoj… »
Beli u šali proglasio pobedu

Beli u šali proglasio pobedu

Danas 03.04.2017
Pet minut posle 20 časova iz izbornog staba kod Ane na gajbi u Mladenovcu prvi se građanima obratio Luka Maksimović, a.k.a Beli Preletačević i proglasio pobedu. - Dobro veče, građani moji! Došao sam da vam kažem da sam osvojio 67,97 odsto po… »
Izbori 2017. Beli unapred proglasio pobedu uz vatromet: Sutra u 7.00 preuzimam funkciju od Nikolića (video)

Izbori 2017. Beli unapred proglasio pobedu uz vatromet: Sutra u 7.00 preuzimam funkciju od Nikolića (video)

Večernje novosti 02.04.2017
Ljubiša Preletačević se odmah posle zatvaranja biračkih mesta obratio novinarima u "štabu" u jednoj mladenovačkoj privatnoj kući, i rekao da je, prema procenama njegovog štaba, osvojio 67,97 procenata glasova. MLADENOVAC - Predsednički kandidat… »
Beli prvi i niko drugi: Evo kakvi su "rezultati" pokreta "Sarmu probo nisi"

Beli prvi i niko drugi: Evo kakvi su "rezultati" pokreta "Sarmu probo nisi"

Blic 02.04.2017
I dok pristižu preliminarni rezultati izborima po kojima se Luka Maksimović pod alijasom Ljubiša Beli Preletačević plasirao čak na treće mesto sa oko 9 procenta osvojenih glasova, iz njegovog štaba pristižu potpuno suprotni "podaci". Gotovo… »
Vatromet u mladenovcu: Ljubiša Preletačević Beli proglasio pobedu(video)

Vatromet u mladenovcu: Ljubiša Preletačević Beli proglasio pobedu(video)

Blic 02.04.2017
U "štabu" pokreta "Sarmu probo nisi" uveliko je veselje od trenutka kada su se zatvorila biračka mesta, gde je uz vatromet njihov predsednički kandidat Ljubiša Preletačević Beli proglasio i pobedu. - Hvala sima koji su glasali za mene. Ja sam… »

Vesti dana »