Povezane vesti

Vujošević: Bosna i Hercegovina na geografskoj karti ima oblik srca, a srce toga srca je Sarajevo

Vujošević: Bosna i Hercegovina na geografskoj karti ima oblik srca, a srce toga srca je Sarajevo

Sportski žurnal 03.04.2017
Selektor košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine Duško Vujošević saopštenjem se obratio javnosti u Bosni i Hercegovini povodom imenovanja za selektora muške košarkaške reprezentacije BiH. Zbog obaveza koje Vujošević ima u Limožu, a kako… »
Vujoševićevo pismo Bosancima: Sarajevo je srce BiH

Vujoševićevo pismo Bosancima: Sarajevo je srce BiH

Vesti online 03.04.2017
Proslavljeni srpski stručnjak Duško Vujošević je prošle nedelje postavljen na mesto selektora reprezentacije Bosne i Hercegovine, a tim povodom je napisao i emotivno pismo, koje uputio svim ljubiteljima košarke u BiH. Duško Vujošević zbog obaveza… »
Vujošević pisao navijačima BiH: Želja mi je da sa reprezentacijom BiH pobedim svakoga

Vujošević pisao navijačima BiH: Želja mi je da sa reprezentacijom BiH pobedim svakoga

Večernje novosti 03.04.2017
Reprezentaciju Bosne i Hercegovine preuzimam s radošću i s nadom da ću njenu košarku poboljšati, napisao je novi selektor. Duško Vujošević je izabran za novog selektora košarkaške reprezentacije BiH, a prvu komunikaciju sa navijačima imao je… »
Dirljivo pismo Duška Vujoševića!

Dirljivo pismo Duška Vujoševića!

Sportske.net 03.04.2017
Trofejni stručnjak oglasio se iz Francuske opširnim i prilično emotivnim pismom koje je izazvalo veliki odjek u regionu! Kao što znate, aktuelni trener francuskog Limoža je nedavno imenovan za novog selektora reprezentacije Bosne i Hercegovine i to… »
Duško Vujošević pisao Bosancima: Dragi moji, ovo je moja poslednja izjava...

Duško Vujošević pisao Bosancima: Dragi moji, ovo je moja poslednja izjava...

Mozzart sport 03.04.2017
„Na politička opanjkavanja i olajavanja neću da se osvrćem“, poručio trofejni trener. Pred Duškom Vujoševićem je novi, veliki izazov u karijeri. Trofejni stručnjak će pokušati da od selekcije Bosne i Hercegovine napravi respektabilnu… »
Vujošević: Sarajevo je srce BiH, koja je deo mene!

Vujošević: Sarajevo je srce BiH, koja je deo mene!

Mondo 03.04.2017
Emotivno pismo Duška Vujoševića ljubiteljima košarke u Bosni i Hercegovini. /piše: Nebojša Šatara - Mondo Banjaluka/ Zbog obaveza koje novi selektor košarkaške reprezentacije BiH, Duško Vujošević, ima u francuskom Limožu, njegovo pismo… »

Vesti dana »