Povezane vesti

Srbija povela protiv Španije 2:0

Srbija povela protiv Španije 2:0

Politika 07.04.2017
Novak Đoković pojačanim servisom i sigurnijom igrom savladao Alberta Ramosa 6:3, 6:4, 6:2. – Troicki oduševio pobedom protiv Pabla Karenja: 6:3, 6:4, 6:3. – U subotu u 16 časova za polufinale Dejvis kupa, kroz borbu parova. Vođstvom od 2:0 prvog… »
To je pravi Novak! Srbija vodi!

To je pravi Novak! Srbija vodi!

Sportske.net 07.04.2017
Reprezentacija Srbije povela je sa 1:0 u okviru četvrtfinala Svetske grupe Dejvis kupa. Novak Đoković je doneo prvu pobedu reprezentaciji Srbije u duelu protiv Španije pošto je danas uspeo da savlada Alberta Ramosa sa 3:0 (6:3, 6:4 i 6:2). Ponovo smo… »
Đoković "počistio" Vinjolasa!

Đoković "počistio" Vinjolasa!

Vesti online 07.04.2017
Srbija je povela 1:0 u četvrtfinalu Dejvis kupa. Očekivano, prvi bod našoj reprezentaciji doneo je Novak Đoković, koji je slavio protiv Alberta Ramosa Vinjolasa - 6:3, 6:4, 6:2 u dvorani "Aleksandar Nikolić", za samo sat i 56 minuta igre. Naš as… »
Novak posle pobede: Đoković: Zahvalan sam svom narodu na podršci, na dobrom sam putu

Novak posle pobede: Đoković: Zahvalan sam svom narodu na podršci, na dobrom sam putu

Sportal blic 07.04.2017
Novaka Đokovića smo čekali dosta dugo. Ali vredelo je, jer Nole je odigrao odlično protiv Ramosa-Vinjolasa, bio na visini zadatka i Srbiji je doneo vođstvo od 1:0 pobedom u tri seta 6:3, 6:4 i 6:2, u četvrtfinalu Dejvis kupa protiv Španije. Foto… »
Troicki: "Motivisala me izjava selektorke Španije"

Troicki: "Motivisala me izjava selektorke Španije"

Sportske.net 07.04.2017
Viktor je istakao da je možda odigrao i najbolji meč ove sezone protiv Karenja Buste. Srpski teniser Viktor Troicki rekao je posle večerašnjeg trijumfa u Beogradu da je izuzetno zadovoljan svojom igrom protiv Pabla Karenja Buste u četvrtfinalu Dejvis… »
Dejvis kup: Srbija, Belgija, Australija i Francuska na korak od polufinala

Dejvis kup: Srbija, Belgija, Australija i Francuska na korak od polufinala

Mozzart sport 07.04.2017
Nakon prvog dana četvrtfinalnih okrašaja Svetske grupe sve domaće ekipe vode sa 2:0. Praktično je sve jasno nakon prvog dana četvrtfinalnih mečeva Svtske grupe Dejvis kupa. Četiri domaće ekipe, Srbija, Belgija, Australija i Francuska vode sa po… »
Novak sutra neće igrati

Novak sutra neće igrati

Sportske.net 07.04.2017
Novak Đoković će propustiti sutrašnji dubl meč, rekao je Nenad Zimonjić. Selektor Dejvis kup reprezentacije Srbije, Nenad Zimonjić, rekao je da će sutra odmarati Novaka Đokovića u dubl meču. Srbija u 1/4 finalu Dejvis kupa nakon prvog dana vodi… »
Dk: Srbija baš furiozna!

Dk: Srbija baš furiozna!

Večernje novosti 07.04.2017
Đoković bolji od Vinjolasa, Troicki od Buste za vođstvo u četvrtfinalu protiv Španije 2:0. Novak: Posle teškog perioda, ovaj meč je ohrabrenje. Viktor: Motivisala me Končita. JEDINO pitanje koje se postavljalo prvog dana četvrtfinala Dejvis kupa… »
Troicki: Da u subotu završimo posao

Troicki: Da u subotu završimo posao

Mozzart sport 07.04.2017
Nakon Novaka i Viktor odigrao vrhunski meč i zabeležio drugu pobedu za Srbiju prvog dana Dejvis kup susreta sa Španijom. Drugi reket Srbije, Viktor Troicki istakao je da je protiv Kareno Buste odigrao najbolji meč u sezoni. "Drago mi je da imamo dva… »
Dejvis kup: Viktor doveo Srbiju na prag polufinala

Dejvis kup: Viktor doveo Srbiju na prag polufinala

Vesti online 07.04.2017
Drugi reket Srbije Viktor Troicki savladao je Pabla Karenja Bustu - 3:0 (6:3, 6:4, 6:3) u dvorani "Aleksandar Nikolić" i doveo našu Dejvis kup reprezentaciju na korak do polufinala. Naš teniser je bio mnogo bolji, siguran kada se lomio rezultat u… »
Končita ima novi plan...

Končita ima novi plan...

Mondo 07.04.2017
Karenjo Busta smatra da je Troicki protiv njega pružio svoju najbolju partiju ove sezone. Reprezentacija Španije doputovala je u Beograd u oslabljenom sastavu i nakon prvog dana četvrtfinalnog meča nalazi se na korak od ispadanja iz Dejvis kupa. Novak… »
"Končita me motivisala"

"Končita me motivisala"

Vesti online 07.04.2017
Končita Martinez, selektor Dejvis kup reprezentacije Španije, "pikirala" je Viktora Troickog kao najslabiju kariku u timu Srbije. Međutim, drugi reket Srbije je odigrao sjajan meč sa Pablom Karenjom Bustom i doveo našu selekciju na pragu polufinala… »
Dejvis kup: Đoković i Troicki ubedljivi, Srbija vodi sa 2:0

Dejvis kup: Đoković i Troicki ubedljivi, Srbija vodi sa 2:0

Radio 021 07.04.2017
Teniska reprezentacija Srbije povela je danas u Beogradu sa 2:0 protiv Španije, u čevrtfinalu Dejvis kupa, pošto je Viktor Troicki pobedio Pabla Karenja Bustu u tri seta, 6:3, 6:4, 6:3. Prethodno je Novak Đoković savladao Alberta Ramos-Vinjolasa sa… »
Zimonjić: Nije moglo bolje!

Zimonjić: Nije moglo bolje!

Mozzart sport 07.04.2017
Selektor/igrač Dejvis kup reprezentacije Srbije veoma zadovoljan nakon prvog dana obračuna sa Španijom i vođstva od 2:0. Selektor teniske reprezentacije Nenad Zimonjić, posle vođstva 2:0 protiv Španije, izjavio je da prvi dan četvrfinalnog duela… »
Zimonjić: Nije moglo bolje, logično je da dubl igramo Troicki i ja

Zimonjić: Nije moglo bolje, logično je da dubl igramo Troicki i ja

Sportski žurnal 07.04.2017
Selektor Nenad Zimonjić, posle vođstva 2:0 protiv Španije, izjavio je da prvi dan četvrfinalnog duela Dejvis kupa u Beogradu nije mogao bolje da prođe. Srbiji su dva poena doneli Novak Đoković i Viktor Troicki pobedama u tri seta nad Albertom… »
Troicki: Jednom nogom smo u polufinalu, ali...

Troicki: Jednom nogom smo u polufinalu, ali...

Mondo 07.04.2017
Drugi reket Srbije kaže da ekipi mnogo znači vođstvo koje su stekli. Selektor Zimonjić pohvalio igrače i publiku posle prvog dana meča sa Španijom. Srbija je ostvarila maksimalan učinak prvog dana takmičenja u četvrtfinalu Dejvis kupa protiv… »
Đoković o laktu, igri, formatu Dejvis kupa...

Đoković o laktu, igri, formatu Dejvis kupa...

Mondo 07.04.2017
Drugi teniser sveta pričao je o mnogim stvarima posle pobede u Dejvis kupu protiv Alberta Ramosa Vinolasa. Novak Đoković ubedljivo i brzo pobedio je Alberta Ramosa Vinolasa u Beogradu (6:3, 6:4, 6:2) i doneo Srbiji prvi bod u meču protiv Španije u… »
Đoković direktno: Ima mnogo onih koji me ne vole

Đoković direktno: Ima mnogo onih koji me ne vole

Mozzart sport 07.04.2017
Odlično sam servirao, lakat me više ne boli - poručio je nekada najbolji teniser sveta. Novak Đoković je perefktno odradio posao protiv Ramosa Vinolasa i doneo Srbiji prvi poen u četvrtfinalu Dejvis Kupa protiv Španije. Prvi reket naše selekcije… »
Troicki fantastičan, Srbija ima 2:0 nakon prvog dana!

Troicki fantastičan, Srbija ima 2:0 nakon prvog dana!

Sportske.net 07.04.2017
Nakon Novaka Đokovića koji je savladao Alberta Ramosa, i Viktor Troicki je uspeo da slavi protiv svog protivnika iz Španije i tako je doneo našoj reprezentaciji drugi bod. Bolje nije moglo, Srbija nakon prvog dana vodi sa 2:0 protiv Španije. Ukupnim… »
Bravo Viktore! Srbija gazi ka polufinalu

Bravo Viktore! Srbija gazi ka polufinalu

Mozzart sport 07.04.2017
Troicki bolji od Karenja Bustu za vođstvo Srbije od 2:0 – 6:3, 6:4, 6:3. Nije mogao bolje da počne četvrtfinalni duel Srbije i Španije. Naš Dejvis kup tim posle prvog dana vodi 2:0, a drugi poen doneo je Viktor Troicki koji je savladao u tri seta… »
Kraj: Troicki-Karenjo Busta 6:3, 6:4, 6:3

Kraj: Troicki-Karenjo Busta 6:3, 6:4, 6:3

Večernje novosti 07.04.2017
U drugom meču četvrtfinala Dejvis kupa između Srbije i Španije Viktor relativno brzo savladao Pabla. Još jedan poen nedostaje Dejvis kup reprezentaciji Srbije za plasman u polufinale. Posle Novaka, pobedu je ostvario i Viktor. Troicki je u drugom… »
Dejvis kup: Đoković i Troicki doneli Srbiji vođstvo od 2:0 posle prvog dana

Dejvis kup: Đoković i Troicki doneli Srbiji vođstvo od 2:0 posle prvog dana

Sportski žurnal 07.04.2017
Teniska reprezentacija Srbije posle prvog dana vodi protiv Španije sa 2:0 u četvrtfinalu Dejvis kupa u Beogradu. Drugi poen Srbiji u dvorani Aleksandar Nikolić doneo je Viktor Troicki pobedom nad Pablom Karenjo Bustom 6:3, 6:4, 6:3. Troicki, iako za… »
Maestralno: Troicki preslišao Bustu i doveo Srbiju na korak od pobede!

Maestralno: Troicki preslišao Bustu i doveo Srbiju na korak od pobede!

Sportal blic 07.04.2017
Novak Đoković je dobro počeo, a Viktor Troicki nastavio u istom ritmu! Posle prvog dana takmičenja u četvrfinalu Dejvis kupa, teniska reprezentacija Srbije protiv Španije vodi sa 2:0. Troicki je savladao Karenja Bustu sa 3:0 (6:3, 6:4, 6:3). Foto… »
Bravo Viktore! Srbija vodi 2:0

Bravo Viktore! Srbija vodi 2:0

Mondo 07.04.2017
Troicki obavio odličan posao protiv Pabla Karenja Buste i povećao vođstvo našeg tima protiv Španije u četvrtfinalu Dejvis kupa. Teniseri Srbije perfektno su okončali prvi dan takmičenja u četvrtfinalu Svetske grupe Dejvis kupa protiv Španije… »
Đoković: Izuzetno sam zadovoljan igrom

Đoković: Izuzetno sam zadovoljan igrom

Novi magazin 07.04.2017
Teniser Novak Đoković rekao je posle svoje ubedljive pobede nad Špancem Albertom Ramosom Vinjolasom da je izuzetno zadovoljan svojim nastupom, i da je njegova povreda lakta prošlost. "Sve je u redu s povredom, lakat je u redu. Izuzetno sam zadovoljan… »
Kraj: Đoković-Ramos Vinjolas 6:3, 6:4, 6:2

Kraj: Đoković-Ramos Vinjolas 6:3, 6:4, 6:2

Večernje novosti 07.04.2017
Đoković savladao Španca i doveo reprezentaciju Srbije u vođstvo. Tri od tri. To je učinak Novaka Đokovića u mečevima sa Albertom Ramosom-Vinjolasom. Ovog puta je u Dejvis kupu srpski teniser savladao Španca sa 6:3, 6:4, 6:2 i tako doveo… »
Srbija povela: Novak opet kao “furija”

Srbija povela: Novak opet kao “furija”

Večernje novosti 07.04.2017
Đoković savladao Ramosa Vinjolasa i doneo prvi poen Srbiji protiv Španije u četvrtfinalu DK – 3:0. Naš prvi reket završio posao za manje od dva sata, prepustivši rivalu rek jednu brejk-loptu. SRCE koje je Novak poslao beogradskoj publici opet… »
Đoković: Vrlo sam zadovoljan partijom i pobedom nad Vinolasom

Đoković: Vrlo sam zadovoljan partijom i pobedom nad Vinolasom

Sportski žurnal 07.04.2017
Najbolji srpski teniser Novak Đoković priznao je da je osećao veliki pritisak pred duel sa Albertom Ramosom Vinolasom, ali da je veoma zadovoljan partijom i pobedom za vođstvo Srbije protiv Španije u četvrtfinalu Dejvis kupa u Beogradu. – Veliko… »
Novak: Sve je bilo dobro

Novak: Sve je bilo dobro

Mondo 07.04.2017
Najbolji teniser Srbije sa osmehom posle prvog boda koji je doneo reprezentaciji na duelu protiv Španije. Foto: MN Press Novak Đoković odradio je perfektan posao na startu meča protiv Španije u četvrtfinalu Svetske grupe Dejvis kupa. On je ubedljivo… »
Srbija povela protiv Španije, Đoković pobedio Vinjolasa

Srbija povela protiv Španije, Đoković pobedio Vinjolasa

Beta 07.04.2017
Teniska reprezentacija Srbije povela je danas u Beogradu sa 1:0 protiv Španije, u čevrtfinalu Dejvis kupa, pošto je Novak Djoković pobedio Alberta Ramosa Vinjolasa u tri seta, 6:3, 6:4, 6:2. U drugom meču, nešto kasnije Viktor Troicki će igrati… »
KRAJ: Đoković - Ramos Vinolas (uživo) 3:0 (6:3, 6:4, 6:2)

KRAJ: Đoković - Ramos Vinolas (uživo) 3:0 (6:3, 6:4, 6:2)

Mozzart sport 07.04.2017
Počeo je četvrtfinalni susret Svetske grupe Dejvis kupa između Srbije i Španije. ĐOKOVIĆ - RAMOS VINOLAS 6:3, 6:4, 6:2 KRAJ MEČA! 3. SET 6:2 Lagan poen srpskog velemajstora - Srbija protiv Španije vodi sa 1:0! 5:2 Evo brejka! Španac je pod… »
Dobar početak, sve je išlo kako treba

Dobar početak, sve je išlo kako treba

Mozzart sport 07.04.2017
Novak Đoković zadovoljan igrom, pobedom, ali i navijanjem protiv Španije. Novak Đoković je uradio oo što najbolje zna pobedivši u prvom meču sudara Srbije i Španije u okviru četvrtfinala Svetske grupe Dejvis kupa savladavši gotovo rutinski… »
Đoković konačno zadovoljan: "Servis je bio odličan"

Đoković konačno zadovoljan: "Servis je bio odličan"

Sportske.net 07.04.2017
Novak Đoković sa osmehom na licu nakon meča protiv Ramosa, ovo smo želeli da vidimo! Najbolji srpski teniser je doneo prvi poen reprezentaciji Srbije u okviru četvrtfinala Dejvis kupa u meču protiv Španije. Novak je istakao nakon meča da je jedva… »
Sigurni Đoković za vođstvo Srbije

Sigurni Đoković za vođstvo Srbije

Mondo 07.04.2017
Srbija je povela 1:0 protiv Španije u meču četvrtfinala Svetske grupe Dejvis kupa. Teniska reprezentacija Srbije je stigla do prvog boda u meču četvrtfinala Svetske grupe Dejvis kupa protiv selekcije Španije. Vođstvo Srbiji doneo je Novak… »
Srbija vodi: Nole ekspresno poveo tim ka polufinalu Dejvis kupa!

Srbija vodi: Nole ekspresno poveo tim ka polufinalu Dejvis kupa!

Sportal blic 07.04.2017
Dejvis kup reprezentacija Srbije povela je protiv selekcije Španije sa 1:0 u četvrtfinalu, pošto je Novak Đoković savladao Alberta Ramos-Vinjolasa sa 6:3, 6:4, 6:2. Sledeći na teren hale "Aleksandar Nikolić" izlaze Viktor Troicki i Pablo Karenjo… »
Posle sjajne igre: Đoković: Lepo je sa ovim grbom na grudima ponovo biti na terenu

Posle sjajne igre: Đoković: Lepo je sa ovim grbom na grudima ponovo biti na terenu

Sportal blic 07.04.2017
Teniseri imaju prednost na startu četvrtfinala Dejvis kupa sa Španijom. Novak Đoković je, bez mnogo muke, doneo prvi poen. Naš as je odmah posle meča u kojem je u tri seta pobedio Albeta Ramosa (6:3, 6:4, 6:2) istakao da je lepo vratiti se na teren… »
Oslabljen ali nezgodan protivnik

Oslabljen ali nezgodan protivnik

Danas 07.04.2017
Četvrtfinalni susret Dejvis kupa između reprezentacije Srbije i Španije, koji se igra u Beogradu od danas do nedelje, otvoriće meč između Novaka Đokovića i Ramosa Vinjolasa u 15 časova, a odmah posle njih na teren će izaći Viktor Troicki i… »
Sa novim Novakom u pohod na Dejvis kup

Sa novim Novakom u pohod na Dejvis kup

Mozzart sport 07.04.2017
Srpski teniseri naoštreni za četvrtfinalni dvoboj sa Špancima. Đoković otvara program od 15 časova, posle njega i Viktor na terenu. Već sedam godina je prošlo kako je Srbija postala svetski prvak u tenisu osvojivši jedno od najstarijih… »
Dejvis kup: Australija u derbiju povela sa 2:0 protiv Amerikanaca

Dejvis kup: Australija u derbiju povela sa 2:0 protiv Amerikanaca

Sportal blic 07.04.2017
Koracima od sedam milja Dejvis kup reprezentacija Australije hita ka polufinalu Dejvis kupa. Posle prvog dana u derbiju četvrtfinala koji se igra u Brizbejnu domaćin vodi protiv Sjedinjenih Američkih Država sa 2:0. Foto: Glenn Hunt / EPA; Nik Kirjos U… »
Počinje najteži ispit: Novak i družina protiv Španije na velikom iskušenju

Počinje najteži ispit: Novak i družina protiv Španije na velikom iskušenju

Sportal blic 07.04.2017
Teniska reprezentacija Srbije od 15 sati počinje ovog petka borbu sa Španijom za polufinale Dejvis kupa, a izazov koji sledi je izuzetno težak, iako je "furija" na megdan koji se održava u beogradskoj hali "Aleksandar Nikolić" stigla bez svog… »
Pada "furija" u hramu sporta

Pada "furija" u hramu sporta

Press 07.04.2017
Đoković protiv Ramosa Vinjolasa, Troicki na Karenja Bustu na startu četvrtfinala DK protiv Španije. Nole: Viktor me je dobio 9:0 na prvom turniru pored "Pionira", dolazili smo redovno na košarku. foto: novosti.rs Kao klinci su jurišali sa Banjice i… »
VIDEO: Evo kako se Novak sprema za meč sa Špancima

VIDEO: Evo kako se Novak sprema za meč sa Špancima

Vesti online 07.04.2017
Drugi teniser sveta Novak Đoković priprema se sa timom Srbije za četvrtfinale Dejvis kupa protiv Španije. Đoković vredno trenira u "Pioniru", ali i u teretani. Međutim, čak i u teretani ne može bez tenisa. Umesto reketa tu je bio teg kao… »

Vesti dana »