Povezane vesti

Iskreno o braku i bivšem suprugu: Dajana Jakšić: Mislim da mi je to bila najveća greška!

Iskreno o braku i bivšem suprugu: Dajana Jakšić: Mislim da mi je to bila najveća greška!

Blic 08.04.2017
Pevačica i voditeljka Dajana Jakišić stavila je tačku na sedmogodišnji brak sa Žikom Jakšićem, producentom "Granda", a nedavno je izjavila da nema nameru da se ponovo udaje. Dajana je gostovala u emisiji "Magazin In", u kojoj je priznala da je… »
DAJANA Paunović priznala: Grešila sam što sam se žrtvovala zbog braka! Tek sad sam to shvatila!

DAJANA Paunović priznala: Grešila sam što sam se žrtvovala zbog braka! Tek sad sam to shvatila!

Kurir 08.04.2017
Dajana Paunović priznala je da se odricala posla i svoje karijere zbog braka koji je nedavno okončala. Dajana je bila u braku sa Žikom Jakšićem sa kojim ima sina Dušana. "Mislim da je to bila greška" otkrila je voditeljka u emisiji Magazin In. Na… »
Dajana Paunović posle razvoda od Žike: Shvatiš ko je muškarac tek kada vidiš njegovu ženu!

Dajana Paunović posle razvoda od Žike: Shvatiš ko je muškarac tek kada vidiš njegovu ženu!

Kurir 08.04.2017
Dajana Paunović je posle razvoda od Žike Jakšića izjavila da ne planira da se udaje i da je trenutno srećna. Voditeljka i pevačica je sa bivšim suprugom ostala u dobrim odnosima, a progovorila je i o muško ženskim odnosima. "Mislim da je žena… »
Dajana Paunović podelila savet iz iskustva: Žena treba da bude fan svog muža

Dajana Paunović podelila savet iz iskustva: Žena treba da bude fan svog muža

Story 08.04.2017
Lepa voditeljka koja trenutno prolazi kroz razvod ističe da je srećna i otkriva šta smatra tajnom skladnog braka. Tokom svog gostovanja u emisiji Magazin In, voditeljka je pričala o muško-ženskim odnosima. Dajana Paunović iskreno: Nikada nisam… »

Vesti dana »