Povezane vesti

Lajović bolji od Munara, Zimonjić izgubio, u polufinalu Dejvis kupa i Belgija

Lajović bolji od Munara, Zimonjić izgubio, u polufinalu Dejvis kupa i Belgija

Sportski žurnal 09.04.2017
Teniska reprezentacija Srbije povela je protiv Španije u četvrtfinalu Dejvis kupa 4:0, pošto je Dušan Lajović savladao Haimea Munara 2:1 (2:6, 6:1, 6:4). Selektor Nenad Zimonjić je izašao na teren posle Lajovića i za 46 minuta izgubio od Albertoa… »
Debakl Španije u Beogradu, Srbija pobedila 4:1

Debakl Španije u Beogradu, Srbija pobedila 4:1

Politika 09.04.2017
Lajković pobedio Haume Munara, a Zimonjić izgubio od Ramosa.- Naša reprezentacija gostuje Francuskoj od 15. do 17. septembra. Teniska reprezentacija Srbije savladala je Španiju 4:1 u četvrtfinalu Dejvis kupa, pošto je u poslednjem singl meču Albert… »
Španiji poen protiv Srbije, Ramos bolji od Zimonjića

Španiji poen protiv Srbije, Ramos bolji od Zimonjića

Novi magazin 09.04.2017
Četvrtfinalni duel Srbije i Španije završen je rezultatom 4:1 za domaćina, pošto je danas u Beogradu Albert Ramos-Vinjolas pobedio Nenada Zimonjića u dva seta, 6:2, 6:1. Ramos je 24. teniser sveta, a Zimonjić, koji je i selektor Srbije, nije… »
Četvrti poen: Lajović dao doprinos ubedljivom trijumfu nad Špancima

Četvrti poen: Lajović dao doprinos ubedljivom trijumfu nad Špancima

Sportal blic 09.04.2017
Srpski teniser Dušan Lajović savladao je Đaumea Munara sa 2:6, 6:1, 6:4 i doneo našoj teniskoj reprezentaciji četvrti poen u pobedama (4:0) protiv Španije u četvrtfinalu Dejvis kupa. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Lajović je tako nastavio… »
Konačnih: 4:1 Zimonjić izgubio od Vinjolasa, Špancima počasni poen

Konačnih: 4:1 Zimonjić izgubio od Vinjolasa, Špancima počasni poen

Sportal blic 09.04.2017
Alberto Ramos Vinjolas pobedio je Nenada Zimonjića sa 6:2, 6:1 u poslednjem singl meču, pa je konačni rezultat četvrtfinala Dejvis kupa između Srbije i Španije 4:1. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Nenad Zimonjić U prvom meču ovog dana, takođe… »
Sprečio kaznu savezu: Zimonjić: Morao sam da igram u singlu, videću šta će biti u nastavku karijere

Sprečio kaznu savezu: Zimonjić: Morao sam da igram u singlu, videću šta će biti u nastavku karijere

Sportal blic 09.04.2017
Selektor srpske teniske reprezentacije Nenad Zimonjić morao je na teren i u singlu, poslednjeg dana četvrtfinalnog meča sa Španijom. Zbog pravila ITF-a, Zimonjić je posle dubla morao da igra i u singlu. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Zimonjić… »
Zimonjić: Koliko god da mi se nije igralo morao sam zbog ove sjajne publike

Zimonjić: Koliko god da mi se nije igralo morao sam zbog ove sjajne publike

Večernje novosti 09.04.2017
Važno je da se sve dobro završili. Spreman sam na sve, ako ne uspem da nađem partnera za dubl to je to, ostvario sam dosta u karijeri i dok god uživam igraću - kaže Nenad. Odlučio je Nenad Zimonjić da se oduži navijačima na podršci koju su… »
Milan siguran, Inter izgubio od davljenika

Milan siguran, Inter izgubio od davljenika

Beta 09.04.2017
Srpski teniser Dušan Lajović rekao je danas da postaje "kralj" mečeva bez rezultatskog značaja u Dejvis kupu, posle pobede nad Špancem Haumeom Munarom u Beogradu. Lajović je danas pobedio u tri seta i tako Srbiji doneo 4:0 u duelu koji se igra na… »
Srbi domaćinski ispratili Špance

Srbi domaćinski ispratili Špance

Mondo 09.04.2017
Iako je sve rešeno posle dva dana, u nedelju u Beogradu odigrani mečevi četvrtfinala Svetske grupe Dejvis kupa između Srbije i Španije bez rezultatskog značaja. Foto: MN Press Srbija je već u subotu obezbedila plasman u polufinale Svetske grupe… »
Kralj "nebitnih" mečeva: Lajović: Zadovoljan sam, ukrotio sam sjajnog servisera

Kralj "nebitnih" mečeva: Lajović: Zadovoljan sam, ukrotio sam sjajnog servisera

Sportal blic 09.04.2017
Dušan Lajović je doneo i četvrti poen Srbiji u četvrtfinalu Dejvis kupa protiv Španije. Iako je izgubio prvi set protiv Đaumea Munara, ali je naredna dva dobio i bio na visini zadatka. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija - Nisam se najbolje snašao… »
Besplatne škole tenisa za decu na Dejvis Kupu

Besplatne škole tenisa za decu na Dejvis Kupu

Danas 08.04.2017
Kompanija NIS je u saradnji sa Teniskim savezom Srbije (TSS) i ovoga puta obradovala sve mališane otvorenom školom tenisa na Dejvis kupu. Teniski meč između reprezentacija Srbije i Španije koji traje do 9. aprila u hali „Aleksandar Nikolić“ u… »

Vesti dana »