Povezane vesti

Srce moje je iščupano, kako će majka da živi bez tebe: Krik majke para nebo na sahrani sina pilota (FOTO) (video)

Srce moje je iščupano, kako će majka da živi bez tebe: Krik majke para nebo na sahrani sina pilota (FOTO) (video)

Telegraf 10.04.2017
Jecaji majke odjekuju Novim grobljem. Na stotine ljudi okupilo se danas na Novog groblju da na večni počinak isprati pilota vojske Srbije Dejana Pandurovića (39), koji je u petak stradao u padu aviona supergaleb G4. Majka nastradalog pilota je kroz… »
Sahrana pilota: Oproštaj od hrabrih letača

Sahrana pilota: Oproštaj od hrabrih letača

Večernje novosti 10.04.2017
U Šapcu i Beogradu sahranjeni piloti nastradali u petak kod Slatine. Najviše vojne i državne počasti potpukovniku Ćulibrku i kapetanu Panduroviću. UZ najviše vojne i državne počasti, u Šapcu i Beogradu danas su sahranjeni piloti našeg Ratnog… »
Sahranjeni piloti poginuli u udesu aviona Super galeb

Sahranjeni piloti poginuli u udesu aviona Super galeb

Novi magazin 10.04.2017
Piloti Vojske Srbije (VS) Nenad Ćulibrk i Dejan Pandurović, koji su poginuli u udesu aviona "Super galeb G-4" kod Šapca, sahranjeni su danas uz vojne počasti, saopštilo je Ministarstvo odbrane. Pored rodbine i prijatelja, sahrani potpukovnika Nenada… »
Sahranjeni piloti Nenad Ćulibrk i Dejan Pandurović

Sahranjeni piloti Nenad Ćulibrk i Dejan Pandurović

Politika 10.04.2017
Sahrane potpukovnika Nenada Ćulibrka i kapetana Dejana Pandurovića, koji su stradali u petak u udesu aviona „Super galeb G-4“, održane su danas u Šapcu i Beogradu, saopštilo je Ministarstvo odbrane. Od dvojice pilota oprostili su se članovi… »
(Video, foto) ispraćaj pilota Dejana Majka grlila kovčeg, sahranjen uz počasne plotune i tamo daleko

(Video, foto) ispraćaj pilota Dejana Majka grlila kovčeg, sahranjen uz počasne plotune i tamo daleko

Kurir 10.04.2017
BEOGRAD - Na stotine ljudi okupilo se danas na Novom groblju da na večni počinak isprati hrabrog pilota Vojske Srbije Dejana Pandurovića (39), koji je u petak stradao u padu trenažnog aviona supergaleb G4. Foto: Dragana Udovičić 13.55. - Dejanovoj… »
Jecaj i nemoć na sahrani pilota: "Gde mi to vodite dete? Kako će majka bez tebe, srce moje iščupano!

Jecaj i nemoć na sahrani pilota: "Gde mi to vodite dete? Kako će majka bez tebe, srce moje iščupano!

Pravda 10.04.2017
Na stotine ljudi okupilo se danas na Novog groblju da na večni počinak isprati pilota vojske Srbije Dejana Pandurovića (39), koji je u petak stradao u padu aviona supergaleb G4. Uz tužne zvuke trube, kolona je krenula do groba: Sahrana pilota Dejana… »
Jecaji odzvanjaju novim grobljem: Počela sahrana poginulog pilota, prisustvuje više stotina ljudi

Jecaji odzvanjaju novim grobljem: Počela sahrana poginulog pilota, prisustvuje više stotina ljudi

Blic 10.04.2017
Sahrana poginulog pilota Dejana Pandurevića počela je u prisustvu nekoliko stotina ljudi na Novom Groblju u Beogradu. Opelu i sahrani prisustvuje veliki broj kolega stradalog pilota, dok jecaji članova njegove porodice odzvanjaju kapelom... Na sahranu… »

Vesti dana »