Povezane vesti
Programi CIA za sajber špijunažu nađeni u 16 zemalja
Radio 021 11.04.2017
Programi CIA za sajber špijunažu, o kojima je Vikiliks objavio podatke u martu, povezani su sa 40 špijunskih operacija u 16 zemalja. To je prva javna procena globalnih hakerskih operacija američke obaveštajne agencije, saopštila je kompanija za… »
CIA izvršila 40 hakerskih operacija u 16 država
Al Jazeera 11.04.2017
Ovo je prva javna procjena globalnih hakerskih operacija američke obavještajne agencije. Programi američke Centralne obavještajne agencije (CIA) za špijunažu na internetu, o kojima je WikiLeaks objavio podatke u martu, povezani su sa 40 špijunskih… »
CIA vidi sve: Programi za sajber špijunažu nađeni u 16 zemalja
Večernje novosti 10.04.2017
Kompanija za kompjutersku bezbednost "Simantek" navodi da je softver iz izveštaja „Vikiliksa“ povezan sa 40 operacija. Programi CIA-e za sajber špijunažu, o kojima je Vikiliks objavio podatke u martu, povezani su sa 40 špijunskih operacija u 16 zemalja… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO: Desetine poginulih u Libanu, nafta 112 dolara po barelu, Tramp zapretio uništenjem Južnog Parsa ako Iran napadne katarski LNG
Insajder pre 15 minutajoš 58 povezanih
Nikola Jokić najefikasniji u porazu Denvera od Memfisa, ali i sa dvocifrenim brojem grešaka
Danas pre 15 minutajoš 27 povezanih
Hitna pomoć: Muškarac (30) teško povređen u saobraćajnoj nezgodi u Beogradu
Serbian News Media pre 40 minutajoš 14 povezanih
Rekordni skok cene gasa u Evropi: Iran pogodio najveće LNG postrojenje na svetu
Kurir pre 45 minutajoš 12 povezanih




