Povezane vesti

(Foto) Neda Ukraden proslavlja Vaskrs sa najbližima: Moji unuci su moja radost!

(Foto) Neda Ukraden proslavlja Vaskrs sa najbližima: Moji unuci su moja radost!

Kurir 16.04.2017
Neda Ukraden godinama proslavlja najradosniji hrišćanski praznik - Vaskrs u krugu porodice a tako je bilo i ovaj put. Pevačica je na Instagram postavila fotografiju sa svojim najmilijima - ćerkom Jelenom, zetom Predragom i unucima: Aleksandrom, Nedom… »
Hopla! Nataša Bekvalac: Bila sam nevaljala!

Hopla! Nataša Bekvalac: Bila sam nevaljala!

Blic 16.04.2017
Nataša Bekvalac u jednoj emisiji govorila je o praznicima, o svom detinjstvu, ali je otkrila i neke stvari o sebi koje drugi nisu znali. Nataša je rekla da već odavno ne igra nikakve igre, jer ne voli da gubi. - Čini mi se da jako dugo ne igram… »
Nataša Bekvalac otkrila tajnu iz detinjstva: Evo šta je pevačica radila kao klinka! Mala nevaljala

Nataša Bekvalac otkrila tajnu iz detinjstva: Evo šta je pevačica radila kao klinka! Mala nevaljala

Kurir 16.04.2017
Nataša Bekvalac Vaskrs provodi radno bez ćerke Hane koja ovaj veliki praznik provodi sa ocem Danilom Ikodinovićem u Turskoj. Nataša je otkrila da je njena sestra Kristina zadužena za farmbanje jaja, ali da ona fizikališe i dodaje sve što treba… »
Porodica Troicki otputovala u toplije krajeve: Viktor i Aleksandra otkrili delić Uskrsa u Monte Karlu! (FOTO)

Porodica Troicki otputovala u toplije krajeve: Viktor i Aleksandra otkrili delić Uskrsa u Monte Karlu! (FOTO)

Story 16.04.2017
Manekenka broji sitno do porođaja, a sa svojim suprugom provodi praznik daleko od Srbije. Vitktor Troicki i njegova supruga Aleksandra će krajem ovog meseca ili početkom maja postati roditelji. A post shared by Aleksandra Troicki (@aleksandratroicki)… »
Hana Uskrs provodi sa tatom u Turskoj: Nataša Bekvalac današnji dan proslavlja na svoj način!

Hana Uskrs provodi sa tatom u Turskoj: Nataša Bekvalac današnji dan proslavlja na svoj način!

Story 16.04.2017
Ni pevačica ne provodi praznike u Srbiji. Danilo Ikodinović odveo je pre dva dana svoju ćerku Hanu u Istanbul kod supruge Maje Ognjenović kako bi svi zajedno proslavili Uskrs. A post shared by Telegraf Sport (@telegrafsport) on Jun 9, 2016 at 1:04pm… »

Vesti dana »