Povezane vesti

Bujošević: Raduje me što su svi ljuti na RTS

Bujošević: Raduje me što su svi ljuti na RTS

RTS 17.04.2017
Generalni direktor RTS-a Dragan Bujošević rekao je, povodom kritika koje stižu na račun Javnog servisa, da ga "raduje što su svi ljuti na RTS". Bujošević je, u kratkoj izjavi za Sputnjik, istakao da ga "raduje što su svi ljuti na RTS". Posle… »
Vučić: O RTS-u odlučuju institucije – ne ja, ni Vulin, niti ulica

Vučić: O RTS-u odlučuju institucije – ne ja, ni Vulin, niti ulica

RTS 17.04.2017
Premijer i izabrani predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da nije srećan načinom rada Javnog servisa, ali da o eventualnim smenama rukovodstva RTS-a odlučuju institucije, a ne ministar Vulin, on, niti "ulica". "Nisam srećan, ali neka rade", rekao… »
Bujošević: Raduje me što su svi ljuti na RTS

Bujošević: Raduje me što su svi ljuti na RTS

Novi magazin 17.04.2017
Generalni direktor Radio-televizije Srbije Dragan Bujošević izjavio je danas, povodom kritika koje stižu na račun javnog servisa, da ga to raduje. "Raduje me što su svi ljuti na RTS", kratko je prokomentarisao Bujošević u izjavi za Sputnjik… »
Vulin: Smeniti uplašeno rukovodstvo RTS-a

Vulin: Smeniti uplašeno rukovodstvo RTS-a

Radio 021 17.04.2017
Ministar Aleksandar Vulin najavio je da će tražiti smenu rukovodstva RTS-a jer, kako je rekao, više vodi računa o tome šta će "neko viknuti na ulici", nego o interesima države. Vulin je rekao da se izveštavanje Javnog servisa o protestima… »
Vulin: Tražiću smenu rukovodstva RTS

Vulin: Tražiću smenu rukovodstva RTS

Novi magazin 17.04.2017
Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Aleksandar Vulin najavio je danas da će tražiti smenu rukovodstva Radio-televizije Srbije (RTS) i da će zatražiti podršku koalicionih partnera, jer, kako je rekao, čelnici javnog servisa… »
Vulin: Tražiću smenu rukovodstva RTS-a; Niko nikad nije video hrvatske s-300

Vulin: Tražiću smenu rukovodstva RTS-a; Niko nikad nije video hrvatske s-300

Večernje novosti 17.04.2017
Ministar Aleksandar Vulin najavio je danas da će tražiti smenu rukovodstva RTS-a, jer više vode računa o tome šta će "neko viknuti na ulici", nego o interesima države. Ministar Aleksandar Vulin najavio je danas da će tražiti smenu rukovodstva… »
Vulin: Tražiću smenu čelnika RTS zbog izveštaja o protestima

Vulin: Tražiću smenu čelnika RTS zbog izveštaja o protestima

N1 Info 17.04.2017
Ministar za rad Aleksandar Vulin najavio je da će zatražiti smenu rukovodstva Radio-televizije Srbije s obrazloženjem da Javni servis ne izveštava objektivno o protestima u Beogradu i Srbiji. Vulin je izjavio na TV Pink da će o tome razgovarati s… »

Vesti dana »