Povezane vesti
"Mučio je, a onda joj uzeo decu": Sestra i majka Marije Paunović za samoubistvo krive njenog bivšeg supruga
Blic 19.04.2017
Mariju je suprug stalno maltretirao, psihički i fizički, tvrdi porodica Marije Paunović (31) iz Paraćina, dok bivši suprug navodi da to nije istina i da ju je molio da se vrati. Tragična smrt Marije Paunović (31) iz Paraćina, koja je pre tri dana… »
Nije prebolela oduzimanje dece
Vesti online 19.04.2017
Godinama je trpela šikaniranje, maltretiranje, provokacije, samo da ne bi bila razdvojena od dece. Kad je, na kraju, bila prinuđena da se razvede, sud je decu dodelio ocu na staranje! To nije mogla da podnese. Te subote pred Vaskrs celi dan je kuvala… »
Majka dvoje dece presudila sebi: Skok u smrt sa sedmog sprata
Vesti online 19.04.2017
Velika tragedija dogodila se u Paraćinu u subotu uveče uoči Vaskrsa. Marija Paunović (31), majka dvoje dece, ubila se skokom sa sedmog sprata solitera u centru grada, jedne od najviših zgrada u tom gradu. Nesrećna žena davala je znake života kada je… »
Vesti dana »
"Želimo da ispišemo istoriju!" Pružili ogroman otpor Nemačkoj, fudbaler najavljuje velike stvari
Kurir pre 15 minutajoš 19 povezanih
Hteo sam da odustanem zbog kockanja: Prva izjava pobednika "Zvezda Granda" prema glasanju publike - Spasio me je mentor Đorđe David" (foto)
Večernje novosti pre 1 satjoš 11 povezanih
Srpski zet apsolutni rekorder Mundijala, ovo nikome u istoriji nije pošlo za rukom
Nova pre 1 satjoš 3 povezane
Prenos, Tunis - Japan: Istorijski meč na SP, umešana i FIFA! Debituje novi selektor!
Večernje novosti pre 40 minutajoš 1 povezana



