Povezane vesti

Tamara Đurić se oglasila iz bolnice i otkrila u kakvom je zdravstvenom stanju

Tamara Đurić se oglasila iz bolnice i otkrila u kakvom je zdravstvenom stanju

Tračara 21.04.2017
Starleta Tamara Đurić poslednjih par meseci preživljava pravu dramu jer joj je zdravlje zbog silikona ozbiljno ugroženo te trenutno boravi u bolnici. Nekadašnja učesnica Farme je nakon pucanja silikona u zadnjici primljena na VMA, ali se do sada… »
Marina Visković htela da ispadne pametna, pa se izblamirala

Marina Visković htela da ispadne pametna, pa se izblamirala

Tračara 21.04.2017
Pevačica Marina Visković objavila je danas na Instagramu selfi fotografiju pored koje je htela da sa pratiocima podeli jednu životnu mudrost, ali je pažnju svih privukla njena dupla gramatička greška. Vlasnica hita Bensedini je pored svoje… »
Anastasija Ražnatović na karaokama otpevala Cecinu pesmu

Anastasija Ražnatović na karaokama otpevala Cecinu pesmu

Tračara 21.04.2017
Mlada Anastasija Ražnatović već neko vreme najavljuje muzičku karijeru i mnogi sa nestrpljenjem očekuju prvi singl ćerke Svetlane Ražnatović. Anastasija je nekoliko puta do sada u javnosti pokazala da je nasledila talenat za pevanje od majke, te… »
Nije "mudrost" ako imaš pravopisne greške...

Nije "mudrost" ako imaš pravopisne greške...

Mondo 21.04.2017
Pevačica se izblamirala pred pratiocima. Pevačica Marina Visković htela je da podeli "mudrost" sa svojim pratiocima na Instagramu, ali nije uspela da dopre do njih zbog pravopisne greške koju je napravila u statusu. Aplikacija MONDA ponovo na Google… »
Nije odolela ni ona: Voditeljka Nataša Ninković iznenadila svojom prvom fotografijom na društvenoj mreži! (FOTO)

Nije odolela ni ona: Voditeljka Nataša Ninković iznenadila svojom prvom fotografijom na društvenoj mreži! (FOTO)

Story 21.04.2017
Voditeljka Nataša Miljković pridružila se društvenoj mreži Instagram, a brže bolje je objavila i svoj prvi selfi. Priključila se najpopularnijoj društvenoj mrži današnjice i vć je stekla brojne pratioce! "Mislim da je ovo moj prvi selfi u… »
Nakon "pucanja" silikona... (foto)

Nakon "pucanja" silikona... (foto)

Mondo 21.04.2017
Starleta javila fanovima da je živa. Bivša učesnica rijalitija Farma i starleta Tamara Đurić, koja je nedavno završila na VMA nakon što joj pukao silikon u zadnjici oglasila se na društvenim mrežama. Ona se oglasila najpre na Facebook profilu gde… »
(Foto) Nataša Miljković otvorila profil na instagramu: Evo šta je prvo podelila sa pratiocima...

(Foto) Nataša Miljković otvorila profil na instagramu: Evo šta je prvo podelila sa pratiocima...

Kurir 21.04.2017
Voditeljka Nataša Miljković pridružila se društvenoj mreži Instagram, a brže bolje je objavila i svoj prvi selfi. "Mislim da je ovo moj prvi selfi u životu", napisala je Nataša u opisu slike koju je podelila sa fanovima i pratiocima. Pored prvog… »
Ovako se ona provodi! (video)

Ovako se ona provodi! (video)

Mondo 21.04.2017
Cecina ćerka je u punoj kafani zapevala maminu pesmu. Anastasija Ražnatović, ćerka Svetlane Cece Ražnatović, nasledila je talenat od majke, ali se često stidela da ga pokaže u javnosti. Iako na društvenim mrežama često objavljuje fotografije iz… »
Prvi selfi lepe voditeljke! (foto)

Prvi selfi lepe voditeljke! (foto)

Mondo 21.04.2017
Poznata voditeljka RTS-a podelila je sa svojim pratiocima zanimljivu fotografiju. Foto: YouTube/ Screenshot Voditeljka Nataša Miljković pridružila se društvenoj mreži Instagram, pa shodno tome objavila i svoj prvi selfi! "Mislim da je ovo moj prvi… »
Ovo je moj prvi selfi u životu: Voditeljka RTS-a tek je sad otvorila Instagram i ovo je podelila sa nama

Ovo je moj prvi selfi u životu: Voditeljka RTS-a tek je sad otvorila Instagram i ovo je podelila sa nama

Blic 21.04.2017
Nataša Miljković se pre više od sat vremena pridružila jatu fanova društvene mreže Instagram i okačila je vrlo zanimljive fotografije, ali i svoj prvi selfi. Pogledajte na Instagram-u "Mislim da je ovo moj prvi selfi u životu", napisala je Nataša… »
Pred njom je VELIKA karijera: Anastasija Ražnatović pevala Cecine hitove i digla ceo kafić na noge! (VIDEO)

Pred njom je VELIKA karijera: Anastasija Ražnatović pevala Cecine hitove i digla ceo kafić na noge! (VIDEO)

Story 21.04.2017
Svetlana Ražnatović otkrila je jednom prilikom da je njena mezimica smislila umetničko ime Tasona, ali ne i kada će započeti pevačku karijeru. A ona već žari i pali! Više puta smo imali priliku da čujemo glas Anastasije Ražnatović, koja je… »
Više nije stidljiva: Evo šta se desi kad se Anastasija Ražnatović opusti u izlasku

Više nije stidljiva: Evo šta se desi kad se Anastasija Ražnatović opusti u izlasku

Blic 21.04.2017
Nema sumnje da je Anastasija Ražnatović od svoje slavne majke nasledila muzički talenat, ali ga je ona do sada retko pokazivala. Ipak, ovog puta se opustila i napravila izuzetak. Ćerka Cece Ražnatović se tokom noćnog izlaska sa prijateljima… »
(VIDEO) konačno se opustila: Anastasija Ražnatović zapevala maminu pesmu u punom kafiću! Oduševila!

(VIDEO) konačno se opustila: Anastasija Ražnatović zapevala maminu pesmu u punom kafiću! Oduševila!

Kurir 21.04.2017
Anastasija Ražnatović, ćerka naše najveće zvezde, Cece Ražnatović, nasledila je talenat od majke ali se često stidela da ga pokaže u javnosti. Naime, ona na društvenim mrežama redovno deli detalje iz izlazaka, a poslednjim je oduševila sve… »

Vesti dana »